VAB Банк упровадив нову систему тарифікації переказів в іноземній валюті за системою SWIFT для фізичних осіб
VAB Банк упровадив нову систему тарифікації переказів в іноземній валюті за системою SWIFT для фізичних осіб. Відправити переказ в іноземній валюті за системою SWIFT може будь-яка фізична особа, яка звернулася в банк за цією послугою. При цьому адресатом переказу може виступати як фізична, так і юридична особа. Здійснення переказу за системою SWIFT можливе як з поточного рахунку, так і без його відкриття.
«Зручно те, що в тариф одразу включено всі витрати клієнта за цією системою переказів з урахуванням комісій банків-кореспондентів та третіх банків. Це гарантія, що переказ дійде до адресата в повному обсязі, і на шляху доставки жодну суму з нього не вирахують. Розмір тарифу залежить безпосередньо від встановлених коридорів за сумами грошових переказів та від валюти. Наприклад, у разі відправлення переказу в 5 000 євро комісія складе 35 євро. При цьому передбачено можливість оплати витрат із переказу безпосередньо одержувачем за фактом доставки», – розповідає Антон Шаперенков, Директор Департаменту маркетингу роздрібного бізнесу VAB Банку.
Тарифи затверджено в п'яти основних іноземних валютах: доларах США, євро, російських рублях, швейцарських франках і англійських фунтах стерлінгів. При цьому є можливість вказати будь-яку іншу бажану валюту для отримання переказу. «Одержувач грошового переказу отримає кошти у тій валюті, яку зазначить відправник», – пояснює експерт.
Ще одна перевага – якщо у відправника є поточний рахунок (у VAB Банку чи у будь-якому іншому), у такому випадку немає жодних обмежень щодо суми, яку клієнт може надіслати. Перекази за системою SWIFT можна відправити у будь-яку країну світу через широку кореспондентську мережу банку.
Окрім системи грошових переказів SWIFT, клієнт також може скористатися іншими системами грошових переказів, представленими в банку: Western Union та «СОФТ». Остання є партнером міжнародної системи грошового переказу Сontact.
Довiдкова iнформацiя
На фінансовому ринку країни Всеукраїнський Акціонерний Банк (VAB Банк) працює з 1992 року і, згідно з даними НБУ, входить до групи великих фінансових установ. Станом на 01.04.2011 р. регулятивний капітал Банку склав 935,96 млн грн, обсяг чистих активів – 7,3 млрд грн. VAB Банк є учасником об'єднаної банкоматної мережі «АТМоСфера», що нараховує понад 3900 банкоматів по Україні.
2011-05-31