Новини фінансового сектору

Населення почало активніше розміщувати золото на депозитні рахунки,

vab.jpgУ лютому поточного року обсяг продажу золота як у злитках, так і без фізичної поставки із зарахуванням на депозитні рахунки порівняно з січнем зріс у VAB Банку більше ніж у 20 разів, тоді як кількість таких операцій збільшилася в 4,5 раза. Перш за все це пояснюється тим, що після деякого зниження вартості золото знову почало зростати в ціні, що й стимулювало приватних інвесторів до довгострокових вкладень.
          «Незважаючи на те, що всього в лютому поточного року ми продали золота приблизно стільки ж, скільки в лютому минулого року, частка металу в цих продажах, який було зараховано на депозитні рахунки фізичних осіб, збільшилася в багато разів», – зазначає Володимир Піщаний, начальник відділу операцій із банківськими металами VAB Банку.
           За словами експерта, геополітична напруженість, поштовхи якої можна було простежити в лютому у деяких європейських країнах, ще більше посилить інтерес населення до можливості придбання золота як максимально надійного і перевіреного часом активу. Його можна купувати як у злитках, так і без фізичної поставки. В обох випадках золото можна покласти на депозит або зарахувати на поточний рахунок – залежно від того, який саме дохід клієнт хоче отримати за своєю інвестицією. Найбільш оптимальним варіантом для пересічного покупця є купівля металу без фізпоставки з розміщенням на депозит.
          «По-перше, у такому разі клієнт отримує високу додаткову дохідність у вигляді нарахованих відсотків. По-друге, це рятує клієнта від необхідності вирішувати питання, пов'язані зі зберіганням металу і його безпекою, оскільки все зараховане на депозит золото в тройських унціях, якими визначається його фактична вага, у «фізичному вираженні» зберігається у великих злитках у зарубіжних банках, завдяки чому забезпечується додатковий захист такій інвестиції», – пояснює пан Піщаний.



Джерело: www.vab.ua

           Довідкова інформація
           На фінансовому ринку країни Всеукраїнський Акціонерний Банк (VAB Банк) працює з 1992 року і, згідно з даними НБУ, входить до групи великих фінансових установ. Регіональну мережу банку представлено 150 відділеннями в Україні. Станом на 01.01.2011 р. регулятивний капітал Банку склав
1 067,82 млн грн, обсяг чистих активів – 6,7 млрд грн.

2011-03-16

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ