Для нівелювання валютного ризику валюта кредитних коштів повинна збігатися з валютою обігу та отримання прибутку підприємства – думка експертів VAB Банку
Виступаючи на спільному семінарі VAB Банку і Міжнародної фінансової корпорації (IFC) для підприємств малого та середнього бізнесу «Інструменти управління ризиками в пост-кризовому ринковому середовищі», Олексій Саливон, заступник Голови правління VAB Банку, Директор корпоративного банку, зазначив, що на сьогодні валютний кредитний ризик є одним із основних ризиків для функціонування малого та середнього бізнесу.
«Для нівелювання валютного ризику валюта кредитних коштів повинна збігатися з валютою обігу та отримання прибутку», – сказав Олексій Саливон.
«А за наявності експортно-імпортних операцій ефективним способом зниження ризиків при здійсненні розрахунків з партнерами є інструменти документарного бізнесу, оскільки вони ефективно мінімізують як можливі валютні ризики, так і ризики непостачання товару, умисного невиконання платежу, а також політичні та державні ризики», – додав заступник Голови правління VAB Банку, Директор корпоративного банку.
Спільний семінар Міжнародної фінансової корпорації (IFC) і VAB Банку для підприємств малого та середнього бізнесу «Інструменти управління ризиками в пост-кризовому ринковому середовищі» відбувся у Дніпропетровську 7 лютого 2011 року.
Довiдкова iнформацiя
На фінансовому ринку країни Всеукраїнський Акціонерний Банк (VAB Банк) працює з 1992 року і, згідно з даними НБУ, входить до групи великих фінансових установ. Регіональну мережу банку представлено 150 відділеннями в Україні. Мажоритарний акціонер VAB Банку – велика міжнародна компанія TBIF Financial Services B.V. (Амстердам, Нідерланди). Станом на 01.01.2011 р. регулятивний капітал Банку склав 1 067,82 млн грн, обсяг чистих активів – 6,7 млрд грн.
2011-02-14