Юнекс Банк: Ефективно вкласти гроші – розкласти їх у різні фінансові «кошики»
Сьогодні на фінансовому ринку вдосталь різноманітних інструментів для збереження коштів. Але часто в людей, що мають заощадження, виникають труднощі з тим, куди ж вкласти гроші, адже ситуація на ринку постійно змінюється. Чому віддати перевагу в новому 2011 році: долару, євро, національній валюті або дорогоцінним металам?
Радник голови правління Юнекс банку Анатолій Тимофєєв дотримується правила диференціації активів. «Вільні кошти я б розбив у такій пропорції: 50% – у гривні, 50% – у доларах США. Євро необхідно купувати, коли воно дешевшає, а продавати – коли подорожчає. Останнім часом ця валюта показує високу волатильність, тому тримати постійні активи в євро не дуже вигідно.
Якщо говорити про вклади в «екзотичних» валютах, варто зазначити їх низький обіг у нашій країні. Достатньо вузьке коло банків пропонує такі валютообмінні операції, тому між викупом і продажем існує висока маржа і якщо строки вкладів маленькі, то через це процентний дохід може зменшитися на чверть. Але фінансова стабільність цього інструмента багатьох приваблює. Золото як засіб схоронності і примноження грошей ефективне за умови вкладання на тривалий період, наприклад 7–10 років. Таким чином, використання кількох способів збереження грошей одночасно допоможе звести до мінімуму вірогідність знецінення грошей», – підсумував Анатолій Тимофєєв.
Довідка
АКБ «Юнекс» зареєстровано 3 грудня 1993 року. Банк має ліцензію НБУ №56 від 25 лютого 2002 року на здійснення банківських операцій. Входить до групи найбільш стабільних банків, його надійність забезпечена регулятивним капіталом, що становить 330 млн грн. Загальні активи – 650 млн грн.
Юнекс банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. АКБ «Юнекс» – уповноважений банк з виплати пенсій та соціальних допомог. Є асоційованим членом Visa International.
6 серпня 2010 року згідно з рішенням рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» АКБ «Юнекс» було присвоєно кредитний рейтинг uaBBB- і прогноз кредитного рейтингу «стабільний».