Ерсте Банк та Драгон Есет Менеджмент розпочинають співробітництво на ринку цінних паперів
15 листопада 2010 року АТ «Ерсте Банк» та КУА «Драгон Есет Менеджмент» домовились про співпрацю на ринку цінних паперів. Відтепер через мережу банку будуть здійснюватися операції купівлі-продажу інвестиційних сертифікатів фондів під управлінням КУА у відділеннях Ерсте Банку в Донецьку, Львові, Одесі, Сімферополі та Харкові. Таким чином, клієнти банку отримують додаткові можливості інвестування. В рамках спеціального продукту, клієнти можуть відкрити банківський депозит та/або придбати сертифікат пайового інвестиційного фонду, таким чином диверсифікуючи ризики та отримуючи можливості збільшення прибутковості заощаджень.
«На фоні поступового зниження прибутковості традиційних банківських депозитів, ми вирішили запропонувати нашим клієнтам додаткові можливості отримання прибутків. Саме тому тепер у відділеннях банку можна інвестувати у фонди під управлінням КУА «Драгон Есет Менеджмент», - розповідає Світлана Черкай, заступниця голови правління Ерсте Банку.
«В усьому світі фондовий ринок є і буде одним з найголовніших інструментів примноження капіталу. Український фондовіи ринок тільки починає розвиватися, але його поточний стан свідчить про великий потенціал, який ми і пропонуємо реалізувати через вкладання коштів до наших інвестиційних фондів», - говорить Дмитро Ісупов, керуючий директор КУА «Драгон Есет Менеджмент».
В Ерсте Банку можна придбати сертифікати трьох пайових інвестиційних фондів КУА «Драгон Есет Менеджмент»: Платинум, Аурум та Аргентум. «Створюючи ці фонди, ми намагалися максимально задовольнити потреби інвесторів у співвідношенні доходність/ризик/ліквідність, - пояснює Дмитро Ісупов. - Наприклад, середньорічна доходність «найстарішого» нашого фонду Платинум становить приблизно 60% річних. Зафіксувати результат можна один раз на квартал протягом трьох робочих днів, починаючи з 10 числа у січні, квітні, липні та жовтні. Усі фонди безстрокові, тобто інвестор сам обирає, на який термін він вкладає кошти».
Залежно від готовності до ризику, можна обрати оптимальне співвідношення між банківським депозитом та інвестиційним фондом, вкладаючи 20%, 50%, 80% чи всі 100% коштів у фонд, і відповідно 100%, 80%, 50% чи лише 20% всіх коштів, заощаджуючи на депозиті Ерсте Банку. «Банк гарантуватиме прибутковість лише депозитної частини вкладу. Тому клієнт самостійно обиратиме співвідношення між депозитом із незмінною прибутковістю та фондом, прибутковість чи збитковість якого залежить від ситуації на ринку», - пояснює Світлана Черкай.
Мінімальна сума інвестицій у фонди складає 1000 гривень, тоді як мінімальний внесок на депозит дорівнює 100 грн. Кошти на депозит в Ерсте Банку можна вкласти під 7-11% річних в національній валюті, при цьому дохідність інвестицій в пайові фонди може досягати навіть 100% і більше. Проте варто розуміти, що фондовий ринок є достатньо ризиковим інструментом примноження капіталу, і можна також втратити частину своїх заощаджень. Тим не менше, з початку 2010 року дохідність фондів КУА «Драгон Есет Менеджмент» в середньому склала 21%.
2010-11-29