Оголошено конкурс на присудження премії у галузі журналістики “Пишемо для ЦСЄ” на 2010 рік
Bank Austria та Австрійське агентство преси (ААП) оголосили конкурс на присудження премії за найкращі досягнення у журналістиці
Кінцевою датою подання робіт, накраща з яких буде оцінена у 5000 євро, є 31 липня 2010
Основна увага приділятиметься статтям, які висвітлюють різні кордони та упередження, що існують у Європі, і які пропонують способи їх подолання
Усьоме Bank Austria, який входить до складу UniCredit Group, у співпраці із ААП, Австрійським агентством преси, оголосив конкурс на присудження відомої у галузі журналістики премії “Пишемо для ЦСЄ (Центральної та Східної Європи)”. Про це повідомила прес-служба Укрсоцбанку, що входить до складу авторитетної міжнародної UniCredit Group.
Грошова винагорода за перемогу у конкурсі становить 5000 євро, а сам конкурс полягає у проведенні журналістських дебатів стосовно питань, які пов’язані з Європою та європейською інтеграцією. Премію буде присуджено за статтю, присвячену Європі, життєвим і буденним проблемам у європейських країнах, європейському мистецтву, культурі, стилю життя у конкретних і різноманітних його проявах, а також шляхам подолання кордонів та упереджень.
Конкурс “Пишемо для ЦСЄ” не обмежується лише регіоном ЄС. Він охоплює всю Європу з акцентом на країнах Центральної та Східної Європи. Журналістські роботи, опубліковані у період з 1 серпня 2009 по 31 липня 2010 року, прийматимуться до розгляду до 31 липня 2010 року. До розгляду також приймаються записи виступів на радіо, телебаченні та роботи в режимі он-лайн. Ім’я переможця буде оголошено наприкінці 2010 року на урочистому заході у Відні, де й відбудеться церемонія нагородження.
Премію “Пишемо для ЦСЄ” у 2009 році отримав заступник головного редактора віденської газети "Falter" Флоріан Кленк. 36-річного журналіста-дослідника було нагороджено премією за доповідь, опубліковану у "Berliner Zeitung" та у "Falter". Інформація про його нагородження була розміщена на сайті ААП (www.apa.at/cee-award). Стаття мала назву “За Огорожею”. У ній описувалися умови перебування біженців у таборі, розміщеному в Україні на кордоні зі Словаччиною, та Угорщиною. Почесним гостем на минулій церемонії нагородження був Барбель Бохлі, колишній активіст захисту громадянських прав у Східній Німеччині.
Членами міжнародного журі є чеський науковець у галузі комунікацій Мілан Смід, словацький публіцист Мікаель Берко, консультант з комунікацій Ілдіко Фюреді-Коларік, словенський драматург Йоже Худечек, польський журналіст Ігор Янке, колишній радник президента Чехії Йірі Пехе, угорська радіо-журналістка Юлія Вараді, болгарська письменниця Яніна Драгостінова, делегат з ЦСЄ від Bank Austria – UniCredit Group Сільвана Лінс та керівник відділу зовнішньої політики ААП Амброс Кіндел.
Представлені на розгляд статті мають бути написані рідною мовою і перекладені на англійську. Також треба додати біографічні дані про автора. Інформація та форма заявки на участь у конкурсі містяться на Інтернет-сторінці ААП (www.apa.at/cee-award).
Про UniCredit Group
UniCredit Group, одна з основних міжнародних фінансових установ, здійснює діяльність у 22 країнах Європи, а також має свої представництва на 27 інших ринках.
Станом на 31 грудня 2009 року кількість відділень UniCredit Group становить близько 9,8 тисяч, штат налічує понад 165 тисяч співробітників.
У регіоні ЦСЄ UniCredit Group має найбільшу міжнародну банківську мережу, яка налічує понад 4000 філій і відділень.
Група здійснює діяльність у таких країнах Центральної та Східної Європи: Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чехія, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Казахстан, Киргизстан, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина і Україна .
23 січня 2008 UniCredit Group завершила купівлю 94,2% загального випущеного акціонерного капіталу Укрсоцбанку в групи інвесторів, яких представляла міжнародна інвестиційна консалтингова компанія EastOne (продавець з боку акціонерів) через Bank Austria, який входить до Групи і є відповідальним за комерційну банківську діяльність у країнах Центральної та Східної Європи.
2010-04-30