Дорогоцінні монети від VAB Банку: акценти весняного попиту
Ринок дорогоцінних монет в Україні у 2010 році продовжуватиме розвиватися, вважають у VAB Банку. Підтвердженням цієї тенденції є постійне оновлення пропозиції дорогоцінних монет на ринку, що продиктовано бажанням фінансових установ задовольнити зростаючі запити покупців. При цьому, що характерно, різкий стрибок попиту на певні тематики найчастіше визначається сезонними святами.
«Досить часто дорогоцінні монети купують з метою піднести їх у якості універсального подарунка. І особливо це стає помітним ближче до свят, коли тенденція набуває масового характеру, – пояснює Володимир Піщаний, Начальник Відділу операцій з банківськими металами VAB Банку. – Весна не стала винятком, що помітно вже зараз. Так, перед 8-м Березня лідером продажу стали монети «Кохання» виробництва монетного двору Нової Зеландії і невеликі платинові монети з яскравим зображенням квітів із серії «Відкрий Австралію» Пертського монетного двору. За 2 тижні до свята їх реалізація зросла більш ніж у
3 рази. А напередодні католицької і православної Пасхи, наприклад, традиційно підвищується попит на монети християнської релігійної тематики».
За словами експерта, рейтинг популярних позицій на поточний момент очолюють серія «Православні святі», представлена монетами «Великомученик і цілитель Пантелеймон», «Преподобний Серафим Саровський», «Преподобний Сергій Радонезький», а також золота монета «Апостол Павло» з життєписом святого у вигляді дванадцяти своєрідних пазлів із символічними зображеннями доленосних для нього подій. Ця монета упакована у футляр і презентаційну коробку із зображенням Михайлівського Золотоверхого Собору в Києві.
«Втім, асортимент дорогоцінних монет, представлений на продаж у VAB Банку, завжди орієнтований на більш широкий діапазон запитів. А тому наші очікування від збуту, як і політика оновлення пропозицій для клієнтів, будуються з урахуванням множини інших факторів, хоча й заувагами щодо коректив, характерних для того чи іншого сезону», – уточнив пан Піщаний.
Джерело: www.vab.ua
Довідкова інформація
На фінансовому ринку країни Всеукраїнський Акціонерний Банк (VAB Банк) працює з 1992 року і, згідно з даними НБУ, входить до групи великих фінансових установ. Регіональна мережа Банку представлена 150 відділеннями в Україні, а також представництвом у
м. Будапешт (Угорщина). Акціонери VAB Банку – велика міжнародна компанія TBIF Financial Services BV (Амстердам, Нідерланди). Станом на 01.01.2010 р. регулятивний капітал Банку склав 1,195 млн грн, обсяг чистих активів – 7,3 млрд грн.
2010-03-23