Близько 250 млн гривень залучив VAB Банк за картковим продуктом «Активні заощадження»
«Поступово ми привчаємо ринок користуватися платіжними картками, про що свідчить чітко відстежувана тенденція зростання споживчого попиту серед наших клієнтів. І це не дивно – ринок має потребу в таких гнучких і високотехнологічних продуктах. Популярність «Активним заощадженням» забезпечують очевидні переваги, які отримує власник рахунку. Це найвагоміший аргумент для наших клієнтів», – зазначила Олена Соболєва-Терещенко, Начальник Управління карткових продуктів VAB Банку.
На сьогодні цей картковий продукт став одним із затребуваних у продуктовому ряді VAB Банку. Особливо серед тих клієнтів, які або шукають більш комфортну альтернативу класичному розміщенню коштів, або хочуть отримати на додаток до вже існуючого депозитного рахунку ще один, з вільним графіком поповнення/зняття грошей та з нарахуванням відсотків на фактичний залишок.
««Активні заощадження» були випущені в період, коли депозитний ринок мав гостру потребу в нових рішеннях з боку банківської системи, що підтверджували б готовність банку якісно виконувати зобов'язання перед вкладниками. Це була пропозиція компромісу для стабілізації тодішньої ситуації. Та вже з перших місяців дії програми продукт впевнено зайняв свою нішу в банківському портфелі залучень і відтоді став традиційним універсальним рішенням для багатьох клієнтів. «Активні заощадження» вигідно поєднали та обіграли базові складові депозиту й поточного рахунку. Таким чином, власник картки отримує прибуток у вигляді відсотків, має можливість поповнювати рахунок, знімати з нього гроші, а також використовувати картку як платіжний інструмент для проведення безготівкових розрахунків, купуючи товари та послуги», – підсумувала експерт VAB Банку.
Розмір відсоткової ставки за «Активними заощадженнями» залежить від фактичного залишку на картковому рахунку і виду валюти, у якій його було відкрито, – від 14% до 16% річних у гривні, від 8% до 10% – у доларах США та від 7% до 9% – у євро. Відсотки нараховуються банком регулярно і виплачуються наприкінці кожного місяця. Картка емітована в рамках міжнародних платіжних систем і вільно обслуговується за кордоном.
Довiдкова iнформацiя
На фінансовому ринку країни Всеукраїнський Акціонерний Банк (VAB Банк) працює з 1992 року і, згідно з даними НБУ, входить до групи великих фінансових установ. Регіональна мережа Банку представлена 150 відділеннями в Україні, а також представництвом у м. Будапешт (Угорщина). Акціонери VAB Банку – велика міжнародна компанія TBIF Financial Services BV (Амстердам, Нідерланди). Станом на 01.01.2010 р. регулятивний капітал Банку склав 1,195 млн грн, обсяг чистих активів – 7,3 млрд грн.2010-03-22