Новини фінансового сектору

VAB Банк збільшив обсяг операцій із золотими та срібними монетами

На початок 2010 року обсяг операцій із золотими монетами у VAB Банку збільшився порівняно з попереднім роком на 19,9%, срібними – на 44%. Піки продажу інвестиційних монет у минулому році були зафіксовані у квітні, листопаді й особливо у грудні, на який припало майже четвертина річного продажу.

«Динаміка однозначно позитивна, оскільки свідчить не лише на користь зростаючого попиту у даному сегменті, а й власне перспектив розвитку цього ринку в цілому. Попри те пікові навантаження реалізації показові для українського споживача, котрий все ще схильний придбавати монети не з метою інвестування, а у якості неординарного подарунка до свят. Інвестиційний функціонал цього інструменту запотребований лише частково. Тоді як у світовій практиці це дуже активний сегмент з точки зору довгострокового розміщення грошей», – зазначив  Володимир Піщаний, Начальник Відділу операцій з банківськими металами VAB Банку.

За словами експерта, виокремити якусь одну категорію монет, яка користувалася найбільшим попитом протягом 2009 року, не можна. Уподобання клієнтів зазвичай формувалися за рахунок тематики монет. Наприклад, напередодні новорічних свят високим попитом користувалася серія прямокутних золотих та срібних монет «Рік Тигра» (Ліберія). Стабільно високим попитом і зараз користуються монети Пертського монетного двору (Австралія) із серії «Місячний календар». Привертає увагу й серія монет чеканки Королівського монетного двору Великобританії до 50-річчя випуску першого «Міні Купер» (Mini-Cooper).

Напередодні Дня Святого Валентина й наступаючого 8-го Березня підвищеним попитом користуються срібна монета «Кохання», виготовлена Монетним двором Нової Зеландії, та невеликі (1/10 тройської унції) платинові монети із серії «Відкрий Австралію» Пертського монетного двору (Австралія) із зображенням квітів. Та більшість клієнтів, здійснюючи свій передсвятковий вибір, зазначають, що асортимент монет, запропонований VAB Банком, дозволяє імпровізувати і не обмежуватися лише цими позиціями.  


Довiдкова iнформацiя

На фінансовому ринку країни Всеукраїнський Акціонерний Банк (VAB Банк) працює з 1992 року і, згідно з даними НБУ, входить до групи великих фінансових установ. Регіональна мережа Банку представлена 150 відділеннями в Україні, а також представництвом у м. Будапешт (Угорщина). Акціонери VAB Банку – велика міжнародна компанія TBIF Financial Services B.V. (Амстердам, Нідерланди). Станом на 01.01.2010 р. регулятивний капітал Банку склав 1,195 млрд грн, обсяг чистих активів – 7,3 млрд грн.

2010-02-10

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ