Новини фінансового сектору

Додати картку до цифрових гаманців безконтактно: Visa запускає Tap to Add Card в Україні

  • Джерело: VISA
 Visa (NYSE: V) оголосила про запуск в Україні технології Tap to Add Card. Вона знаменує нову віху в процесі передачі даних карток до цифрових гаманців, повідомляє пресслужба Visa.
 
  • Технологія Tap to Add Card дозволяє легко додавати картки до цифрових гаманців, просто торкнувшись ними свого мобільного пристрою.
  • Завдяки рішенню усувається необхідність у громіздкому процесі ручного введення номеру картки, що спричиняє помилки та створює вразливості, якими користуються шахраї, прагнучи отримати доступ до конфіденційних даних рахунку.

Ця інноваційна технологія є відповіддю на зростання потреби в безпечних та оптимізованих цифрових платіжних рішеннях. Вона дозволяє держателям карток додавати безконтактні картки Visa до цифрових гаманців, просто торкнувшись ними свого мобільного пристрою.

Забезпечуючи підвищену безпеку та зручність, Tap to Add Card усуває необхідність у громіздкому процесі ручного введення номеру картки, що спричиняє помилки та створює вразливості, якими користуються шахраї, прагнучи отримати доступ до конфіденційних даних рахунку. Після доторку генерується унікальний одноразовий код, підтверджений сервісом Visa Chip Authenticate, і дані картки безпечно передаються до гаманця, пропонуючи значно швидшу та безпечнішу альтернативу традиційним методам.

«Ми раді представити в Україні зручну та безпечну технологію Tap to Add Card, — розповіла Тетяна Чорна, віцепрезидентка, регіональна менеджерка Visa в Україні. — Завдяки цьому рішенню держателі карток можуть бути спокійні, додаючи картку до цифрового гаманця, адже знатимуть, що їхні чутливі дані захищені передовими заходами безпеки. Ми віримо, що Tap to Add Card сприятиме подальшому поширенню цифрових гаманців в Україні, вирішуючи ключові безпекові проблеми та спрощуючи взаємодію з користувачами».

Глобальний імпульс і регіональний вплив

Функція Tap to Add Card швидко набула популярності в усьому світі після того, як Visa представила її у вересні минулого року серед інших послуг, спрямованих на покращення досвіду цифрових платежів.

Відтоді її впровадили ПриватБанк, Універсал Банк та Міжнародний інвестиційний банк (МІБ). Технологія вже продемонструвала здатність оптимізувати та захистити передачу даних картки до цифрових гаманців: в Україні згенеровано понад 49 000 токенів Tap to Add Card.

Переваги для екосистеми

Технологія Tap to Add Card створена, щоб принести користь усім гравцям платіжної екосистеми. Створюючи досвід, подібний до платежів у фізичних магазинах, вона дає держателям карток змогу додавати картки до цифрових гаманців швидше, зручніше та безпечніше, стимулюючи поширення цифрових платежів.

Tap to Add Card допоможе емітентам зменшити ризики шахрайства з наданням токенів та пов’язані з цим витрати, спростити процес додавання карток до гаманця, що призведе до зменшення кількості запитів у службу підтримки клієнтів, а також покращити показники схвалення транзакцій.

Переваги Tap to Add Card для цифрових гаманців — відповідність стандартам безпеки Visa, що знижує ризик витоку даних картки та потенційно забезпечує вищу швидкість надання токену завдяки меншій кількості помилок під час введення номеру картки, а також можливість запропонувати клієнтам новий досвід.

Технологія підтримується цифровими гаманцями в усьому світі, забезпечуючи повну інтеграцію з наявними сервісами цифрових гаманців.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ