Новини фінансового сектору

НБУ з 15 червня вводить в обіг пам'ятну монету на честь Івана Миколайчука (фото)


Національний банк України (НБУ) з 15 червня вводить в обіг пам’ятну монету, присвячену актору, режисеру і сценаристу Івану Миколайчуку (1941-1987), повідомляється на веб-сайті НБУ.

Згідно з повідомленням, Нацбанк випустить 25 тис. монет з нейзильберу масою 12,8 г і номіналом 2 грн кожна.

І.Миколайчук є режисером фільму “Вавилон ХХ” (1979), виконував ролі Івана Палійчука у картині Сергія Параджанова “Тіні забутих предків” (1964), Тараса Шевченка у фільмі “Сон” (1964).

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

Підписка на новини АУБ