Новини фінансового сектору

Сучасні технології замінять готівку, - Lloyds Bank

Учасники самих різних опитувань впевнені, що готівкові гроші не зможуть зберегти свої позиції на ринку платежів і продовжать втрачати популярність. 39% британців вважають, що від готівки можна буде повністю відмовитися протягом 10 років, а 48% думають, що на відмову від готівки піде 20 років.

Питання в тому, які технології, крім кредитних карт, замінять традиційні розрахунки паперовими грошима.

Британський Lloyds Bank провів дослідження серед 2000 дорослих жителів Великобританії і з’ясував їх переваги в сфері альтернативних платіжних інструментів.

Більшість опитаних раніше віддають перевагу пластиковим карткам (63%), а також грошовим коштам (52%).

Тим не менш, більше чверті британських споживачів (27%) думають, що протягом 10 років вони відмовляться від готівки і будуть здійснювати платежі, використовуючи носяться пристрої, включаючи годинники та браслети.

22% вважають, що будуть регулярно використовувати свої відбитки пальців для підтвердження оплати.

А 7% упевнені, що в майбутньому досить буде вмонтувати в тіло мікрочіп, який одночасно замінить гаманець, пластикову карту і засоби аутентифікації.

Більше третини споживачів (34%) очікують, що протягом найближчих п’яти років повсякденні платежі з мобільних пристроїв стануть звичайним явищем.

Майже половина (48%) британців протягом наступного десятиліття збирається перейти на щоденне використання безконтактних платежів, а 43% згодні з тим, що за безконтактними платежами майбутнє.

Тим не менш, майже половина (47%) не вважають, що мобільні платежі колись стануть основним методом для оплати товарів і послуг. Найчастіше так вважають представники вікової групи 45+.

Основними причинами відмови від мобільних розрахунків сьогодні є питання безпеки, несумісність телефонів і POS-терміналів, і незнання принципів роботи технології.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ