Новини фінансового сектору

Банківські картки з магнітною стрічкою відходять у минуле

У міру наближення кінцевого терміну переходу США на чіпові карти (1 жовтня 2015 року) з’являється безліч звітів, наскільки торговці та інші учасники галузі готові до переходу. Як повідомила на цьому тижні цільова група, що складається з представників провідних платіжних установ, США повністю відмовляться від карток із магнітною смугою до 2017 року.

Незважаючи на те, що остаточний перехід на карти стандарту EMV може відбутися тільки через два роки, деякі учасники ринку платежів з оптимізмом оцінюють стан галузі, оскільки основні емітенти та платіжні мережі впроваджують спеціальні ініціативи для збільшення швидкості прийняття EMV, наприклад, запускають освітні програми для допомоги торговцям.

Цільова група з безпеки платежів (Payments Security Task Force) складається з учасників таких банків та установ: Bank of America, Capital One, Chase, Citi, Discover, First Data, Global Payments Inc., MasterCard, Shell, Subway, US Bank, VeriFone , Visa, Wells Fargo, Асоціація Кредитних Спілок і т. і.

Вісім фінансових установ, що представляють 50% ринку платіжних карт США, стверджують, що 63% їхніх кредитних і дебетових карт будуть оснащені чіпами до кінця 2015 року. За прогнозами, ця цифра зросте до 98% до кінця 2017 року.

Нагадаємо, EMV – міжнародний стандарт для операцій з банківських карт з чіпом. Цей стандарт розроблений, щоб підвищити рівень безпеки фінансових операцій.

Основна відмінність для користувача карти стандарту EMV – вимога введення ПІН-коду при проведенні будь-якого платежу через термінал (наприклад, в магазинах, ресторанах). Проте, дана вимога не є обов’язковою: при бажанні банк-емітент може налаштувати CVM-лист чіп-карти так, що в першу чергу вона буде запитувати підпис.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ