Активи Інвест-Кредит Банку за підсумками 4-х місяців збільшилися в півтора рази
Прес-служба АУБ Перегляди: 3
За підсумками роботи протягом січня-квітня 2008 року ЗАТ «Інвест-Кредит Банк» збільшив чисті активи в 1,5 рази – до 405,2 млн. грн. Зобов'язання Інвест-Кредит Банку в цей період виросли в 1,6 рази і, станом на 1.05.2008 р., досягли 356,1 млн. грн. Обсяг кредитно-інвестиційного портфелю фізичних та юридичних осіб банку на початок травня склав 360,8 млн. грн., перевищивши аналогічний показник на початок року на 58,3%. У той самий час, кредитний портфель з початку січня виріс в 1,6 рази – до 321,6 млн. грн., а інвестиційний портфель – в 1,5 рази, до – 39,2 млн. грн. В структурі кредитного портфелю обсяг кредитування юридичних осіб збільшився на 22,7% і склав 139,8 млн. грн., а обсяг кредитування фізичних осіб продемонстрував зріст в 1,9 рази – до 87,1 млн. грн. При цьому, обсяг іпотечного кредитування в структурі кредитів, виданих фізичним особам, протягом 4-х місяців збільшився більш ніж вдвічі і на початок травня досяг 48,8 млн. грн., а обсяг споживчого кредитування виріс в півтора рази – до 34,3 млн. грн. Загальний депозитний портфель приватних та корпоративних клієнтів Інвест-Кредит Банку з початку року виріс на 15% і станом на 1 травня 2008 р. склав 127,8 млн. грн. В структурі депозитного портфелю загальний обсяг коштів, залучених від фізичних осіб, збільшився на 31,5% – до 108,3 млн. грн. Регіональна мережа Інвест-Кредит Банку протягом січня-квітня виросла до 13 структурних підрозділів. На сьогодні регіональні дирекції та банківські відділення працюють у Києві, Дніпропетровську, Кривому Розі, Павлограді та Чернівцях. Найближчим часом регіональні дирекції будуть відкриті у Львові, Одесі та Херсоні. Власний капітал Інвест-Кредит Банку за підсумками чотирьох місяців роботи в 2008 році складає 49 млн. грн., чистий нової стратегії розвитку, що передбачає ребрендинг, розвиток регіональної прибуток – 412 тис. грн. У квітні банк продовжував реалізацію мережі, а також розширення і удосконалення спектру банківських послуг і продуктів. Зараз ЗАТ «Інвест-Кредит Банк» проходить перереєстрацію на ЗАТ «Терра Банк» і переводить головний офіс в м. Київ.
Довідка: ЗАТ «Інвест-Кредит Банк» створено в 1996 р. Основний акціонер Банку – ЗАТ СК «Українська страхова група» (94,56% акцій). Регулятивний капітал банку становить 64 млн. грн.
Підписка на новини АУБ
Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.