Відгуки

Юлія Фролова, Банк Альянс

Юлія Фролова, Банк Альянс

Наш банк вже кілька років є Членом Асоціації українських банків.
Ми вирішили приєднатися до спільноти АУБ, оскільки віримо в силу об’єднання, консолідації та колективної дії у досягненні спільних цілей.

Асоціація українських банків – це демократична та професійна спільнота з 30-річним досвідом, що забезпечує рівні можливості для всіх учасників та підтримку їхніх прав.
Співпраця з АУБ дозволяє нам бути в курсі новітніх тенденцій у банківській галузі, розвивати інноваційні продукти та підвищувати ефективність нашої роботи.

Наш банк активно залучається до діяльності комітетів та робочих груп АУБ, спільно з іншими учасниками ми комунікуємо з органами державної влади та різними стейкхолдерами, щоб підтримувати та захищати інтереси банківської спільноти.

Ми впевнені, що разом з Асоціацією українських банків ми зможемо досягти більших успіхів у розвитку фінансової системи України.

Голова правління, БАНК АЛЬЯНС

Юлія Фролова

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ