Відгуки

Василь Фурман, НБУ

Василь Фурман, НБУ

Хочу відзначити важливу роль та вагомий внесок Асоціації українських банків в розвиток фінансового сектору нашої країни. Об'єднання банків та небанківських фінансових установ в рамках АУБ є важливим кроком вперед у забезпеченні ефективної комунікації з державними органами, а також спільної роботи над розробкою та вдосконаленням нормативних документів, які регулюють фінансовий сектор.


Зважаючи на сучасні виклики та потреби нашого економічного середовища, зрозуміло, що співпраця між банками, небанківськими фінансовими установами та державними органами є важливою. Асоціація українських банків відіграє ключову роль у сприянні цій співпраці, створюючи форум для обговорення проблем та пошуку спільних рішень.


Спільні зусилля всіх учасників фінансового ринку спрямовані на створення стабільного та надійного фінансового середовища, яке сприятиме подальшому економічному зростанню та розвитку нашої країни.

Член Ради, Національний банк України

Василь Фурман

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ