Відгуки

Юрій Кралов, "МТБ Банк"

Юрій Кралов, "МТБ Банк"

МТБ Банк протягом кількох років є активним учасником Асоціації українських банків. Ми приєдналися до цієї спільноти тому, що АУБ, як професійне об'єднання з багаторічним досвідом на ринку, керується принципами демократичного прийняття рішень та об'єктивності.

У сучасних умовах кардинальних змін особливо важливо об'єднуватися для досягнення спільної мети – побудови ефективної та стійкої банківської системи України.

Наш банк активно залучається до діяльності комітетів та робочих груп АУБ, спільно з іншими учасниками ми комунікуємо з органами державної влади та різними стейкхолдерами, щоб підтримувати та захищати інтереси банківської спільноти.

За допомогою спільних зусиль ми зможемо подолати будь-які виклики часу та досягти значних успіхів не тільки всередині країни, а й на міжнародній арені.

Голова Правління МТБ Банк

Юрій Кралов

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ