Відгуки

Надія Воробйова, "АЛЬТБАНК"

Надія Воробйова, "АЛЬТБАНК"

Сьогодні Асоціація українських банків - це важливий гравець у формуванні стратегічних напрямків розвитку банківського сектору України. Наш банк вирішив приєднатися до цієї престижної спільноти через впевненість у її інноваційному підході та високій професійності. Асоціація позитивно впливає на процеси у сфері фінансів, піднімаючи актуальні питання та надаючи якісні пропозиції для органів державної влади, регуляторних органів
та інших стейкхолдерів. Наша участь у цій спільноті дозволяє банку отримувати високоякісну аналітику, яка допомагає у щоденній роботі.

Важливо відмітити, що рейтингові відзнаки АУБ є грунтовними та спираються на глибокий аналіз фінансового ринку, а отже - є об'єктивними індикаторами для учасників ринку, інвесторів та клієнтів. Впевнена, що разом з Асоціацією українських банків ми зможемо досягти нових висот у розвитку банківського сектору та зміцнити фінансову стабільність нашої країни.

Голова Правління АЛЬТБАНК

Надія Воробйова

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ