Відгуки

Юрій Кандауров, "А-Банк"

Юрій Кандауров, "А-Банк"

Наш банк завжди відданий ідеї спільності та партнерства в досягненні стратегічних цілей. Тому ми раді приєднатися до Асоціації українських банків, яка є важливим майданчиком для обговорення та вирішення ключових питань у сфері фінансів. Асоціація забезпечує рівність можливостей для всіх учасників та підтримує їхні права, що є важливими аспектами для нашого банку. Варто відмітити активну діяльність Асоціації на міжнародній арені, яка, зокрема, направлена на інтеграцію банківської системи України в фінансовий сектор Євросоюзу.

Наша участь в АУБ дозволяє нам бути активними учасниками важливих дискусіях, вносити власний вклад у розвиток галузі та підвищувати ефективність нашої діяльності. Ми впевнені, що співпраця з Асоціацією українських банків допоможе нам досягти нових висот у фінансовій сфері та підвищити якість обслуговування наших клієнтів.

Голова Правління А-Банк

Юрій Кандауров

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ