З'їзди

XVI З'їзд Асоціації українських банків


XVI З'їзд Асоціації українських банків відбувся 29 серпня 2018 року.

29 серпня 2018 відбувся XVI з'їзд Асоціації українських банків

Порядок денний З’їзду:

  • Звіт Голови Ради та Президента АУБ;
  • Обрання керівних органів АУБ;
  • Затвердження основних напрямів АУБ на 2018-2020 роки.

Прийнято відставку Президента АУБ Сугоняко Олександра Анатолійовича.

Новим Президентом АУБ було обрано Дубаса Андрія Богдановича, Головою Ради Асоціації обрано Аржевітіна Станіслава Михайловича. Крім цього, обрано нових членів Ради АУБ та Ревізійної комісії.


Новим Президентом  АУБ було обрано Дубаса Андрія Богдановича, Головою Ради Асоціації обрано Аржевітіна Станіслава Михайловича

Як зазначив новообраний Президент АУБ - першими кроками для Асоціації мають стати максимально тісна і плідна співпраця з Національним банком України, робота над покращенням економіки України шляхом використання фінансових та банківських інструментів, а також захист та відстоювання прав та інтересів членів Асоціації.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ