Історія

Вітальне слово Заступника Голови Національного банку України Володимира Кротюка

korotyuk.jpgВи представляєте системні інтереси у відносинах із НБУ. Виповнюється 20 років із часу створення Асоціації українських банків, яка об’єднує комерційні банки та представляє їх системні інтереси у відносинах із Національним банком України та органами державної влади.

korotyuk.jpgВи представляєте системні інтереси у відносинах із НБУ

Виповнюється 20 років із часу створення Асоціації українських банків, яка об’єднує комерційні банки та представляє їх системні інтереси у відносинах із Національним банком України та органами державної влади.
Національний банк високо оцінює внесок Асоціації в розвиток та зміцнення вітчизняної банківської системи, розроблення та вдосконалення регуляторних актів щодо діяльності банків, кваліфікований підхід до вирішення багатьох питань банківської діяльності.
Запроваджувані в Україні ринкові реформи спонукають до пошуку нових підходів до вдосконалення функціонування банківської системи. Стандарти банківського регулювання та нагляду слід максимально наблизити до вимог законодавства Європейського Союзу та Базельських принципів. Невідкладного вирішення потребує поліпшення законодавства, спрямованого на захист прав кредиторів.
Нам слід відновити макроекономічну стабільність, забезпечити економіку кредитними ресурсами, зміцнити банківську систему та підвищити її стійкість до криз.
Необхідно повернути довіру населення до банківської системи та створити в суспільстві позитивний імідж банкіра.
Впевнений, що ці завдання будуть виконані за активної участі Асоціації.
Користуючись нагодою, хочу привітати Асоціацію українських банків з ювілеєм та побажати всім банківським працівникам нових досягнень на професійній ниві.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ