Історія

Вітальне слово Посла Сполучених Штатів Америки в Україні Джона Ф. Теффта

teft.jpgШановний пане Сугоняко, Дозвольте поздоровити Вас та Ваших колег в Асоціації Українських банків з вашим двадцятиріччям. Посольству Сполучених Штатів особливо приємно брати участь в відзначенні цієї дати, так як ми тісно співпрацюємо з Асоціацією з часу її заснування. 

teft.jpgШановний пане Сугоняко,
Дозвольте поздоровити Вас та Ваших колег в Асоціації Українських банків з вашим двадцятиріччям.
Посольству Сполучених Штатів особливо приємно брати участь в відзначенні цієї дати, так як ми тісно співпрацюємо з Асоціацією з часу її заснування.  Протягом останніх років наша співпраця допомогла Україні модернізувати банківський сектор через розробку і втілення законодавства з відкриття представництв іноземних банків, що відповідало б вимогам СОТ.  Ми також співпрацювали з розробки законодавства з кредитного бюро та реєстру заставного майна, використовуючи яке банки можуть перевіряти якість застави та провадили початкові кроки з розвитку системи протидії відмиванню коштів в Україні.  Ми очікуємо на продовження тісної співпраці в рамках нової програми Агентства з міжнародного розвитку США (USAID) Реабілітація фінансового сектору, метою якої буде сприяння зміцненню регуляторної бази України, просування банківського нагляду на основі оцінки ризиків, та наголос на прозорості документообігу за кредитами та процедур внутрішнього контролю.
Ваші значні досягнення показують, що Асоціація відіграє ключову роль в загальному економічному розвиткові України.  Я бажаю Вам та Вашим колегам успішного продовження вашої роботи з просування реформ банківського сектору на благо українських споживачів, інвесторів, бізнесу, та тих хто робить заощадження.  Ми всі знаємо, що ваша робота є ключовою для потужної, добре працюючої економіки.

Будь ласка, прийміть мої побажання вам ще 20ти успішних років!
З повагою,
Джон Ф. Теффт

Посол США

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ