АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ БАНКІВ

Все тільки починається...

Вітальне слово Президента Українського союзу промисловців і підприємців, народного депутата України Анатолія Кінаха

987d0051_a--.jpgШановні друзі, колеги!

Від імені Українського союзу промисловців і підприємців щиро вітаю Асоціацію українських банків з 20-ою річницею від дня заснування. 
Сьогодні важко переоцінити значення банківської системи для реального сектору економіки України. Зазначу  – нам є що вдосконалювати і є над чим наполегливо працювати. Тільки спільними зусиллями промисловців, підприємців і банкірів, тільки скоординованими діями нам під силу подолати кризові явища, закласти підвалини сталого розвитку господарського комплексу. Перед нами сьогодні стоять важливі завдання – працювати на здійснення економічних реформ в країні, розбудовувати сучасну конкурентоспроможну економіку, підтримувати високотехнологічне виробництво.
Співпраця УСПП та Асоціації українських банків має свою історію. За ті роки багато справ ми зробили разом.  Асоціація є учасником Антикризової ради громадських об’єднань промисловців, підприємців і роботодавців, яка підготовила  першочергові антикризові заходи національного рівня. Сподіваюся, нам і надалі не бракуватиме енергії та хисту для того, щоб вдосконалювати законодавчу базу, працювати над розвитком ринків, сприяти розвитку національної економіки.
Від імені усієї промислово-підприємницької спільноти бажаю Вам стійкості духу, оптимізму, успіхів та нових звершень. Міцного Вам здоров’я  та світлого майбутнього!


Президент УСПП,
Народний депутат України      Анатолій Кінах

987d0051_a--.jpgШановні друзі, колеги! Від імені Українського союзу промисловців і підприємців щиро вітаю Асоціацію українських банків з 20-ою річницею від дня заснування.  Сьогодні важко переоцінити значення банківської системи для реального сектору економіки України.

При використанні матеріалів посилання на Асоціації Українських Банків є обов'язковим