Історія

987d0051_a--.jpgШановні друзі, колеги!

Від імені Українського союзу промисловців і підприємців щиро вітаю Асоціацію українських банків з 20-ою річницею від дня заснування. 
Сьогодні важко переоцінити значення банківської системи для реального сектору економіки України. Зазначу  – нам є що вдосконалювати і є над чим наполегливо працювати. Тільки спільними зусиллями промисловців, підприємців і банкірів, тільки скоординованими діями нам під силу подолати кризові явища, закласти підвалини сталого розвитку господарського комплексу. Перед нами сьогодні стоять важливі завдання – працювати на здійснення економічних реформ в країні, розбудовувати сучасну конкурентоспроможну економіку, підтримувати високотехнологічне виробництво.
Співпраця УСПП та Асоціації українських банків має свою історію. За ті роки багато справ ми зробили разом.  Асоціація є учасником Антикризової ради громадських об’єднань промисловців, підприємців і роботодавців, яка підготовила  першочергові антикризові заходи національного рівня. Сподіваюся, нам і надалі не бракуватиме енергії та хисту для того, щоб вдосконалювати законодавчу базу, працювати над розвитком ринків, сприяти розвитку національної економіки.
Від імені усієї промислово-підприємницької спільноти бажаю Вам стійкості духу, оптимізму, успіхів та нових звершень. Міцного Вам здоров’я  та світлого майбутнього!


Президент УСПП,
Народний депутат України      Анатолій Кінах

987d0051_a--.jpgШановні друзі, колеги! Від імені Українського союзу промисловців і підприємців щиро вітаю Асоціацію українських банків з 20-ою річницею від дня заснування.  Сьогодні важко переоцінити значення банківської системи для реального сектору економіки України.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна                                     
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction