Історія

987d0051_a--.jpgШановні друзі, колеги!

Від імені Українського союзу промисловців і підприємців щиро вітаю Асоціацію українських банків з 20-ою річницею від дня заснування. 
Сьогодні важко переоцінити значення банківської системи для реального сектору економіки України. Зазначу  – нам є що вдосконалювати і є над чим наполегливо працювати. Тільки спільними зусиллями промисловців, підприємців і банкірів, тільки скоординованими діями нам під силу подолати кризові явища, закласти підвалини сталого розвитку господарського комплексу. Перед нами сьогодні стоять важливі завдання – працювати на здійснення економічних реформ в країні, розбудовувати сучасну конкурентоспроможну економіку, підтримувати високотехнологічне виробництво.
Співпраця УСПП та Асоціації українських банків має свою історію. За ті роки багато справ ми зробили разом.  Асоціація є учасником Антикризової ради громадських об’єднань промисловців, підприємців і роботодавців, яка підготовила  першочергові антикризові заходи національного рівня. Сподіваюся, нам і надалі не бракуватиме енергії та хисту для того, щоб вдосконалювати законодавчу базу, працювати над розвитком ринків, сприяти розвитку національної економіки.
Від імені усієї промислово-підприємницької спільноти бажаю Вам стійкості духу, оптимізму, успіхів та нових звершень. Міцного Вам здоров’я  та світлого майбутнього!


Президент УСПП,
Народний депутат України      Анатолій Кінах

987d0051_a--.jpgШановні друзі, колеги! Від імені Українського союзу промисловців і підприємців щиро вітаю Асоціацію українських банків з 20-ою річницею від дня заснування.  Сьогодні важко переоцінити значення банківської системи для реального сектору економіки України.
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction