Історія

Вітальне слово Президента Українського союзу промисловців і підприємців, народного депутата України Анатолія Кінаха

987d0051_a--.jpgШановні друзі, колеги! Від імені Українського союзу промисловців і підприємців щиро вітаю Асоціацію українських банків з 20-ою річницею від дня заснування.  Сьогодні важко переоцінити значення банківської системи для реального сектору економіки України.

987d0051_a--.jpgШановні друзі, колеги!

Від імені Українського союзу промисловців і підприємців щиро вітаю Асоціацію українських банків з 20-ою річницею від дня заснування. 
Сьогодні важко переоцінити значення банківської системи для реального сектору економіки України. Зазначу  – нам є що вдосконалювати і є над чим наполегливо працювати. Тільки спільними зусиллями промисловців, підприємців і банкірів, тільки скоординованими діями нам під силу подолати кризові явища, закласти підвалини сталого розвитку господарського комплексу. Перед нами сьогодні стоять важливі завдання – працювати на здійснення економічних реформ в країні, розбудовувати сучасну конкурентоспроможну економіку, підтримувати високотехнологічне виробництво.
Співпраця УСПП та Асоціації українських банків має свою історію. За ті роки багато справ ми зробили разом.  Асоціація є учасником Антикризової ради громадських об’єднань промисловців, підприємців і роботодавців, яка підготовила  першочергові антикризові заходи національного рівня. Сподіваюся, нам і надалі не бракуватиме енергії та хисту для того, щоб вдосконалювати законодавчу базу, працювати над розвитком ринків, сприяти розвитку національної економіки.
Від імені усієї промислово-підприємницької спільноти бажаю Вам стійкості духу, оптимізму, успіхів та нових звершень. Міцного Вам здоров’я  та світлого майбутнього!


Президент УСПП,
Народний депутат України      Анатолій Кінах

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ