Історія

Вітальне слово Члена Ради АУБ Анатолія Гулея

gulei.jpgОдна з найавторитетніших громадських інституцій

Від колективу Державного ощадного банку України та від мене особисто прийміть щирі  вітання з нагоди 20-річчя Асоціації українських банків!
Важко переоцінити внесок Асоціації у становлення та розвиток фінансово-кредитної системи, економіки незалежної України. За 20-річну історію своєї діяльності Асоціація посіла міцні позиції як одна з найбільших і найавторитетніших громадських інституцій, що об’єднує вітчизняне банківське співтовариство

gulei.jpgОдна з найавторитетніших громадських інституцій

Від колективу Державного ощадного банку України та від мене особисто прийміть щирі  вітання з нагоди 20-річчя Асоціації українських банків!
Важко переоцінити внесок Асоціації у становлення та розвиток фінансово-кредитної системи, економіки незалежної України. За 20-річну історію своєї діяльності Асоціація посіла міцні позиції як одна з найбільших і найавторитетніших громадських інституцій, що об’єднує вітчизняне банківське співтовариство. АУБ брала активну участь у розвитку банківської справи в Україні, сприяла вдосконаленню законодавчої бази фінансово-кредитної системи, впровадженню новітніх банківських технологій і підготовці кадрів. Завдяки плідній діяльності, активному сприянню розвитку української банківської системи  Асоціація здобула великий авторитет не тільки у вітчизняних, а й у міжнародних ділових колах.
Упевнений, що досягнутий  за ці роки високий професійний імідж, організаційний, творчий, кадровий потенціал, впливова суспільна позиція слугуватимуть запорукою подальшого динамічного розвитку Асоціації на благо вітчизняної економіки.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ