Історія

Вітальне слово від асоціації “Дніпропетровський банківський союз”

Вельмишановне товариство!
 Вітаємо із 20-річчям діяльності Асоціації українських банків! Нехай таланить вам у всіх ваших громадських та особистих справах! Нехай прямим і світлим буде Ваш банківський шлях! Нехай ваше завзяття приносить нові звершення та успіхи! Наснаги вам у діяльності на благо України!

Асоціація “Дніпропетровський банківський союз”


Вельмишановний Олександре Анатолійовичу!
Від імені банківської спільноти Придніпров'я, себе особисто щиро вітаємо Вас і колектив учасників з 20-ю річницею з дня заснування АУБ!

Бажаємо Вам удачі в вирішенні поставленних задач, економічної стабільності, успіхів та процвітання!

Міцного Вам здоров'я, добробуту, сил та натхнення, нових цікавих ідей, творчих звершень у Вашій нелегкій справі, бажаємо щоб це свято додало кожному тепла, оптимізму, віри та надії на краще майбутнє!

З повагою та впевненістю на подальшу плідну співпрацю

Президент Асоціації
"Дніпропетровський
Банківський союз"                                                                                                                              В.В.КосюгаВиконавчий директор                                                                                                                        О.П.Пікуш

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ