Історія

Сiчень

Січень Нарада з приводу запровадження з 1 березня 1999 р. Державного реєстру застав рухомого майна та підготовки банківської системи до роботи з Реєстром як клієнтів та реєстраторів.


Лютий

Ділова зустріч керівництва АУБ з Головою НБУ п. Ющенком В. А. Розглянуто коло питань щодо стану фінансового ринку в Україні, наслідків впровадження для банківської системи Постанови КМУ від 30.01.99 р. №127.

Зустріч керівництва АУБ з першим заступником Міністра фінансів України п. Германчуком П. К. та заступником Міністра п. Литвиним А. В. з питань конверсії ОВДП (Постанова КМУ від 30.01.99 р. №127). АУБ цілеспрямовано відстоювала позицію, що проведення конверсії ОВДП може здійснюватись лише на добровільних засадах та з урахуванням можливостей комерційних банків, їх ліквідності та платоспроможності.

Асоціація українських банків звернулась до судових органів з позовом про визнання Постанови КМУ №127 від 30.01.99 р. такою, що суперечить чинному законодавству.

Асоціація українських банків звернулась до судових органів з позовом про визнання Наказу Державної податкової адміністрації України від 27 серпня 1998 р. №415 таким, що суперечить чинному законодавству.


Березень

Нарада Президента України п. Кучми Л. Д. з керівниками комерційних банків, АУБ, регіональних банківських союзів, на якій були розглянуті питання кредитування реального сектора економіки, формування статутних фондів банків, пожвавлення роботи фондового ринку, надання інформації податковим органам.


Квiтень

“Круглий стіл” на тему “Примушення банків до фіскальних дій”. Обговорено противоправні вимоги ДПА щодо надання банками інформації про наявність і рух коштів на рахунках клієнтів. Учасники “круглого столу” прийняли відкритий лист, який засуджував нецивілізовану вимогу ДПА. Позицію Асоціації було оприлюднено в засобах масової інформації.


Травень

Нарада-семінар “Актуальні питання діяльності комерційних банків на фондовому ринку України”. Розглянуто проблеми та перспективи діяльності банків на фондовому ринку як емітентів цінних паперів, фінансових посередників та інвесторів.


Липень

VIII З’їзд АУБ.


Вересень

Нарада про стан банківської системи, виконання рішень VIII З‘їзду АУБ, доопрацювання проекту Закону “Про банки і банківську діяльність”. Створена робоча група з доопрацювання проекту Закону “Про банки і банківську діяльність”. До складу групи увійшли представники АУБ, НБУ та окремих комерційних банків.


Листопад

Зустріч керівників АУБ та ряду комерційних банків з Головою НБУ п. В. А. Ющенком. Під час зустрічі обговорено питання стратегії розвитку банківської системи України. Прийнято рішення про підготовку проекту Концепції розвитку банківської системи.

Зустріч членів Ради АУБ з Головою НБУ п. В. А. Ющенком. Обговорювалися питання стану банківської системи, формування обов‘язкових резервів від коштів, залучених в іноземній валюті, захисту капіталу банків від знецінення.


Листопад 1999 р. — лютий 2000 р.

У Комітеті з питань фінансів та банківської діяльності Верховної Ради - України працювала робоча група з доопрацювання проекту Закону України “Про банки і банківську діяльність”, до складу якої увійшли Народний депутат України п. І. Юшко, керівники НБУ та АУБ, представники комерційних банків.


Грудень

Нарада з виконавчими директорами регіональних банківських об‘єднань. Виконавчі директори Кримського, Дніпропетровського, Харківського, Одеського банківських союзів, Асоціації банків Львівщини підкреслили необхідність посилення співпраці АУБ та регіональних банківських об‘єднань.

“Круглий стіл” з проблем з капіталізації комерційних банків. У засіданні “круглого столу” взяли участь депутати, представники НБУ, керівники АУБ та комерційних банків, преса.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction