Історія

Лютий

VI З’їзд АУБ.

Семінар на тему ”Внутрішній контроль банку”, на якому розглянуто принципи організації внутрішнього аудиту на прикладі Сітібанку.


Березень

Створено робочу групу з доопрацювання Інструкції НБУ “Про порядок регулювання та аналіз діяльності комерційних банків”, до якої увійшли працівники Департаменту безвиїзного нагляду НБУ, фахівці АУБ та комерційних банків. За рекомендаціями робочої групи прийнято ряд змін до Інструкції № 10.

Проведено спільну нараду керівництва НБУ, АУБ та комерційних банків, на якій розглянуто питання комплексного підходу НБУ до регулювання діяльності комерційних банків.


Травень

Відбулась спільна нарада керівництва НБУ, Ради АУБ та керівників комерційних банків. На нараді були розглянуті питання капіталізації банківських установ, вимог НБУ щодо нарощування статутних фондів банків, взаємовідносин банків з інсайдерами.


Липень

Міжнародна науково-практична конференція ”Економічні і правові передумови фінансово-банківської кризи в Україні: шляхи запобігання та досвід інших країн”.


Вересень

Нарада з комерційними банками з приводу примусової конверсії ОВДП.

Спільна нарада керівництва НБУ, АУБ та комерційних банків, на якій обговорено проблеми банківської діяльності в умовах фінансової кризи.

Зустріч керівників комерційних банків м. Києва, регіональних банківських союзів з Прем’єр-міністром п. В. П. Пустовойтенком, Головою НБУ п. В. А Ющенком., Міністром фінансів п. І. О Мітюковим., представниками Адміністрації Президента України п. А. С. Гальчинським та В. О Литвицьким. з питання виконання Постанови КМУ та НБУ від 10.09.98 № 1416. про добровільність конверсії ОВДП.

VII позачерговий З’їзд АУБ, де обговорено впровадження невідкладних заходів щодо зменшення впливу кризових явищ на діяльність комерційних банків, забезпечення ліквідності банківської системи.


Жовтень

Нарада по обговоренню проекту Положення ”Про операції банків з векселями”.

Спільна нарада НБУ, комерційних банків та АУБ. Обговорено пропозиції учасників VII позачергового З’їзду АУБ, щодо регулювання діяльності комерційних банків, валютної позиції, нарощування статутних фондів і т. ін.

При АУБ створена Експертна Рада з питань вексельного обігу для співпраці з НБУ та ДКЦПФР з питань вдосконалення законодавства та нормативних документів, що регулюють обіг векселів в Україні.


Листопад

Нарада за участю Голови НБУ п. В. А. Ющенка, на якій було проаналізовано головні причини , що призвели до загострення фінансової кризи в серпні-вересні 1998 року, її вплив на банківську систему України, обговорено невідкладні заходи щодо мінімізації наслідків дії можливих фінансових ускладнень у майбутньому на банки.


Грудень

”Круглий стіл” Асоціації українських банків з НБУ, Держкомітетом України з питань розвитку підприємництва та представниками громадських об’єднань підприємців. Обговорено Порядок надання органам Державної податкової служби установами банків інформації про наявність і рух коштів на рахунках клієнтів (на вимогу) та інформації про здійснення разових грошових операцій у великих розмірах, затверджений Наказом ДПА від 27.08.98 р. № 415.

Зустріч керівників групи українських банків з представниками банківських кіл Російської Федерації. Російські банкіри проаналізували причини виникнення фінансової кризи в Росії та її можливі наслідки для банківської системи Російської Федерації.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction