Історія

Лютий

Зустріч-семінар юристів українських комерційних банків. Визначені найголовніші напрямки вдосконалення законодавчого поля.


Березень

Нарада банківських фахівців з питань цінних паперів та інвестицій. Обговорено проект Концепції створення і розвитку фондового ринку України, правове забезпечення його функціонування.


Травень

Семінар "Банківські установи в структурі сучасного фондового ринку".


Червень

IV З’їзд АУБ.

Зустріч учасників ІV З'їзду АУБ. з Президентом України п. Л. Кучмою та Головою Верховної Ради України п. О. Морозом, на яких обговорювались шляхи подолання перешкод у реформуванні економіки країни та вдосконалення банківської системи.


Вересень

За ініціативою АУБ створено робочу групу з доопрацювання Положення НБУ "Про економічні нормативи регулювання діяльності банків". До групи увійшли відповідальні працівники НБУ, провідні фахівці АУБ та комерційних банків. Значна кількість пропозицій банків щодо порядку розрахунку показників щоденної ліквідності була врахована НБУ.


Листопад

Робоча група працівників Департаменту банківського нагляду НБУ, фахівців АУБ та комерційних банків доопрацювувала Положення НБУ "Про порядок формування і розміри страхових фондів комерційних банків". Положення було суттєво перероблено з урахуванням пропозицій банків.


Грудень

 На нараді бюджетної Комісії Верховної Ради України з керівниками НБУ, АУБ та головами правлінь провідних комерційних банків обговорювався проект Закону України "Про Державний бюджет України на 1996 рік" та питання оподаткування банківської діяльності.

Керівництво НБУ та АУБ розглянули питання про порядок та строки формування статутних фондів, стан ліквідності банків, порядок розрахунку економічних нормативів та формування обов'язкових резервів, ліцензування валютних операцій, питання організації готівково-грошового обігу. На прохання комерційних банків частина вимог була лібералізована.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction