Подія

Міжнародна Конференціїя «Banking Digital & AI Lab - 2024»

Події

Назва:
Міжнародна Конференціїя «Banking Digital & AI Lab - 2024»
Дані:
Пт., 6. вересня 2024, 09:00 h - 18:00 h
Де:
Київ - Київ, none
Категорія:
Партнерська подія
Автор:
Менеджер з розвитку АУБ

Опис

банер_BANKING_DIGITAL_AI_Lab.jpgШановні колеги!  

Запрошуємо вас взяти участь в Міжнародній Конференції «Banking Digital & AI Lab - 2024», яка відбудеться 06/09/2024 року у Києві (EQUIDES CLUBготель “CHALET EQUIDES”5*) у форматі ОФЛАЙН + ОНЛАЙН.

Аудиторія Конференції: Банки та МФО, Платіжні провайдери та фінтех-компанії, ІТ-розробники фінансових продуктів, Страхові та Юридичні компанії, а також представники регулятора та міжнародні інституції. До участі у конференції  також зможуть приєднатися Online учасники не тільки з України, а і представники фінансових установ з інших країн!

Головні блоки питань, які будуть в центрі нашої уваги:

KEYNOTE PANEL: DIGITAL BANKS & FinTech. Іноваційні Партнерства.

Блок 1: ЦИФРОВІ БАНКІВСЬКІ ПОСЛУГИ (Digital Banking).

Блок 2: ФІНАНСОВІ ТЕХНОЛОГІЇ (FinTech).

Блок 3: ЦИФРОВИЙ ШЛЯХ КЛІЄНТА.

Також ваш день на конференції буде наповнений не тільки практичними кейсами та новаціями, а ще й дорогоцінним часом для нетворкінгу! Неформальний обмін професійною інформацією з колегами надасть вам додаткові унікальні інсайти та можливість завести нові ділові контакти та знайти партнерів для спільних проектів!

В цьому році на вас чекає насичена ДІЛОВА ПРОГРАМА + якісний ДІЛОВИЙ НЕТВОРКІНГ!  Після обговорення всіх робочих питань, ми запрошуємо вас на майстер-клас з гольфу в одному з найкращих ГОЛЬФ-ЦЕНТРІ EQUIDES, який розташований на території Equides Club, або, за бажанням, оглядова екскурсія в самому сучасному в Україні кінно-спортивному клубі Equides Club.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами на Конференції  та впевнені, що ваш досвід та знання будуть цінним внеском до обговорення цих важливих тем. Реєструйтеся прямо зараз на нашому сайті і до зустрічі на Конференції!

 

 

Організатор Конференції - «Business-Format Group»

Контакти по всім питанням: tel:+380 675627668  (Viber, Telegram, Whatsapp), tel: +38 066 966 57 99, tel: +38 095 899 30 95  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  www.business-format.com.ua

 


Місце проведення

Місцезнаходження:
Київ
Вулиця:
Dragomanova 8a
Індекс:
02059
Місто:
Київ
Штат:
none
Країна:
Ukraine

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ