Подія

Онлайн зустрічі з Національним банком України

Події

Назва:
Онлайн зустрічі з Національним банком України
Дані:
Вт., 2. липня 2024, 10:00 h - 11:00 h
Де:
ZOOM - Київ
Категорія:
Події АУБ
Автор:
Менеджер з розвитку АУБ

Опис

У зв’язку з впровадженням Національним банком України заборони на використання кредитних коштів для участі в азартних іграх до Асоціації українських банків почали надходити запити від банківської спільноти з проханням роз'яснити деякі моменти щодо змін, внесених до постанови Правління Національного банку України № 72 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 24 лютого 2022 року № 18".

З метою отримання банківською спільнотою відповідних роз’яснень, Асоціація українських банків звернулась до Національного банку України з пропозицією провести робочу зустріч між представниками Асоціації українських банків, банківської спільноти та Національного банку України задля обговорення вищевказаних питань.

Повідомляємо, що Національний банк України прийняв пропозицію Асоціації українських банків щодо проведення такої зустріч.

Асоціація українських банків запрошує Банки України взяти участь в онлайн зустрічі з Національним банком України щодо питань, пов’язаних з впровадження заборони на використання кредитних коштів для участі в азартних іграх, яка пройде 01 липня 2024 року з 12:00 до 13:00.


Місце проведення

Місцезнаходження:
ZOOM
Вулиця:
Посилання на zoom
Місто:
Київ
Країна:
Ukraine

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ