Новини АУБ

Асоціація українських банків підтримує банківські відділення мережі POWER BANKING у місті-герої Харкові

30 травня представники Асоціації українських банків (АУБ) здійснили візит до міста-героя Харкова, щоб висловити підтримку та подяку колективам банківських працівників, які працюють у важких умовах воєнного часу.

Президент АУБ Андрій Дубас, Перший Віцепрезидент Віталій Романчукевич, та Віцепрезидент АУБ Сергій Мамедов відвідали 23 банківські відділення, що входять до мережі POWER BANKING, щоб підтримати та подякувати працівникам за їхню відданість та професіоналізм.

Power Banking — це створена за ініціативи НБУ об’єднана мережа відділень банків України, які будуть працювати та надавати необхідні послуги клієнтам навіть в умовах тривалої відсутності електропостачання.

"Коли в умовах навіть повного відключення електроенергії, інтернету, зв'язку банк працює, це дає сигнал надії. Якщо працює банк – живе місто. Ми робимо це заради нашої боротьби, заради цього борються наші військові," - зазначив Андрій Дубас.
"Коли в прифронтових містах, незважаючи на обстріли і щоденну загрозу життю працює бізнес, працюють банки, працює економіка, навіть в умовах блекауту – це дає надію, мотивує боротися за майбутнє країни. Банківські працівники, які не мали досвіду, не мали підготовки працювати в екстремальних умовах, сьогодні вміють запускати генератори, встановлювати супутниковий інтернет, підключати альтернативні канали зв'язку" - додав він.

Відділення мережі POWER BANKING під час відключення електроенергії стають осередками стабільності, місцями, де українці отримують не лише банківські послуги, а й можуть у разі потреби зв’язатися зі своїми рідними. Банківські відділення забезпечені резервними джерелами електроенергії та доступом до інтернету.

Масштабні російські обстріли енергетичної інфраструктури України взимку 2022 року та навесні 2024 року не змогли зруйнувати фінансову стабільність країни – сьогодні банки України здатні працювати навіть в умовах блекауту. У Харкові, де російські напади призвели до масштабного знеструмлення, 121 банківське відділення мережі POWER BANKING в місті та області продовжували працювати, забезпечуючи необхідні послуги.

"Генератори та системи Starlink, якими оснащене кожне відділення мережі POWER BANKING, дозволяють забезпечити безперебійність роботи банківських відділень. Мережа POWER BANKING довела свою ефективність, запевнила суспільство у стабільній роботі банківської системи та допомагає сьогодні клієнтам вчасно вирішувати свої фінансові питання," - зазначив Віталій Романчукевич.

Асоціація українських банків підготувала подяки колективам відділень банків-членів АУБ. Було відвідано відділення таких банків: ГЛОБУС, А-БАНК, БАНК ВОСТОК, ПРАВЕКС БАНК, АЛЬЯНС БАНК, УКРЕКСІМБАНК, ЄПБ, ІДЕЯ БАНК, ІНДУСТРІАЛБАНК, КОМІНБАНК, МТБ БАНК, РАДАБАНК, СКАЙ БАНК, ТАСКОМБАНК, УКРГАЗБАНК.

"Від себе особисто та від усієї спільноти Асоціації українських банків щиро дякую кожному банківському співробітнику, який сьогодні працює у місті-герої Харкові," - наголосив Сергій Мамедов. 

Представники АУБ планують подальші візити в інші міста, такі як Чернігів, Суми, Миколаїв, Дніпро, Запоріжжя, щоб продовжити підтримку банківських відділень мережі POWER BANKING. 

АУБ підтримує банківські відділення POWER BANKING! YouTube

 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ