Новини АУБ

Банківський сектор відкриває численні можливості для молоді: Президент АУБ Андрій Дубас розповів про кар’єрні перспективи у фінансовій галузі країни

24 травня 2024 року у Києві відбувся форум "Молодь - основа людського капіталу та відновлення України", де представники бізнесу, урядових структур та молодіжних організацій зібралися для обговорення шляхів інтеграції молоді у різні сектори економіки. Партнери форуму: Національний Демократичний Інститут, IREX, фонд Конрада Аденауера в Україні, Американcько-українська ділова рада (USUBC).

IMG 3844 1280x853

Основні теми включали взаємодію з бізнесом, залучення молоді до промислових, фінансових та інших перспективних секторів, а також сучасні тенденції на ринку праці. Особливу увагу на форумі привернула участь Асоціації українських банків, яка представила свої погляди та рекомендації щодо залучення молодих фахівців до банківського сектору.

Важливість співпраці з молоддю

Андрій Дубас, президент Асоціації українських банків, підкреслив, що сучасні реалії, включаючи вплив пандемії та повномасштабного вторгнення, значно змінили вимоги до освіти та професійної підготовки молоді. Він зазначив, що багато студентів не мали змоги відвідувати заняття фізично, що відбилося на якості освіти.

"Серед банківських установ ми відчуваємо голод кадровий," – сказав Дубас. – "Якщо говорити про залучення молоді на відділення, то це простіша історія, тому що там є багато речей, яких можна навчити. Однак центральний офіс вимагає глибших знань нормативів, процедур та законодавства."

"Кадровий голод" і нові можливості

Дубас також зазначив, що банківський сектор відкриває численні можливості для молодих фахівців, які готові працювати як у фронт-офісах, так і у центральних офісах банків. Асоціація активно працює над тим, щоб допомогти молоді адаптуватися до вимог ринку та розвивати необхідні навички.

"Ми раді бути членом великої світової спільноти Американо-Української ділової ради і співпрацювати з міжнародними партнерами, щоб впроваджувати новітні практики та стандарти у банківському секторі," – додав він.

Перспективи для молоді

На форумі обговорювалися також перспективні галузі для працевлаштування молоді. Дубас звернув увагу на те, що молодим людям варто звертати увагу на програми дуальної освіти та можливості перевчання, які активно розвиваються у співпраці з бізнесом.

"Молодь повинна бути готова до змін і постійного навчання. Зараз законодавство дозволяє перевчатися та підтверджувати кваліфікації, що відкриває нові можливості для кар'єрного росту," – зазначив він.

Форум підкреслив важливість активного залучення молоді до різних секторів економіки та адаптації бізнесу до нових вимог молодих працівників. Співпраця між молоддю, бізнесом та державними структурами є ключовою для майбутнього відновлення та розвитку України.

Зокрема форум став важливою платформою для обговорення шляхів інтеграції молоді у різні сектори економіки, зокрема у банківський сектор. Участь Асоціації українських банків підкреслила значення цього напрямку для майбутнього розвитку країни. Акцент на освіті, перевчанні та адаптації до нових умов праці є ключовими для успішної кар'єри молодих українців у банківській сфері.

Запис відеотрансляції форуму можна переглянути тут.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ