Новини АУБ

Співпраця задля доступності та прозорості соціальних виплат: АУБ та Мінсоцполітики підписали Меморандум

Сьогодні, 23 травня 2024 року, Асоціація українських банків та Міністерство соціальної політики України підписали меморандум про співпрацю, спрямований на забезпечення доступності та прозорості виплат соціальної допомоги.

IMG 9388 1280x853

Ця співпраця передбачає:

▪︎ Розвиток інклюзії у сфері надання адміністративних послуг: Спільними зусиллями будемо працювати над тим, щоб зробити послуги з отримання соціальної допомоги доступними для всіх, незалежно від їхніх фізичних чи інших особливостей.

▪︎ Розробку механізму залучення банківських установ до процесу оформлення та виплати різних видів державної соціальної допомоги, пенсій, субсидій та компенсацій: Це дозволить громадянам отримувати допомогу у зручний для них спосіб, у найближчому відділенні банку або навіть в онлайн-банкінгу.

▪︎ Розширення функціоналу «Кабінету Банку»: Завдяки цьому співробітники банків зможуть реєструвати звернення громадян для отримання соціальної допомоги, а також отримувати виплатні відомості від органів соціального захисту населення.

▪︎ Побудову цілісної виплатної системи: Мінсоцполітики прагне створити систему, яка буде інтегрована з різними державними установами для моніторингу та верифікації соціальних виплат.

В АУБ запевнили у підтримці реалізації спільних проєктів, адже співпраця з Мінсоцполітики є важливим кроком на шляху до прозорої, ефективної та доступної системи соціальної підтримки в Україні.

«Ми швидко реагуємо на цифрові ініціативи для розвитку соціальної сфери. В даному випадку кооперація між банками і Мінсоцполітики дозволить усім сторонам досягнути позитивних результатів. Сьогодні, під час війни і держава, і бізнес, і суспільство, всі разом, мають працювати над вдосконаленням та покращення соціально орієнтованих процесів. У межах співпраці з Міністерством ми готові й надалі долучатися й напрацьовувати корисні ідеї та рішення, щоб соціальні послуги отримували усі, хто цього потребує», – сказав президент Асоціації українських банків Андрій Дубас.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ