Новини АУБ

«Банк Восток» виявив бажання приєднатися до Асоціації українських банків

0105 vostokzbank aub

Асоціація Українських Банків (АУБ) повідомляє про те, що ПАТ “Банк Восток” виявив бажання стати членом Асоціації. Рішення банку підкреслює спільне прагнення обох сторін до розбудови стійкої, інноваційної, клієнтоорієнтованої банківської системи України.

Плідна співпраця Асоціації українських банків та Банку Восток разом з іншими банками дасть змогу посилити банківський сектор шляхом обміну досвідом та випрацюванням ефективних інструментів у банківській діяльності.


АУБ, яка об’єднує банківську спільноту України протягом багатьох років та ефективно відстоює інтереси банківської спільноти, сьогодні демонструє відкритість до співпраці. Сьогодні, завдяки роботі профільних Комітетів АУБ, в яких працюють представники банківської спільноту України, вирішуються актуальні питання, які стосуються різних аспектів банківської діяльності, а також ведеться активна нормотворча робота, направлена на вдосконалення діяльності банків в Україні.
Спільна робота АУБ та Банку Восток стане запорукою подальшого розвитку та зміцнення банківського сектору України, а також сприятиме підвищенню довіри до нього з боку клієнтів.

АУБ та Банк Восток - це надійні партнери, які об'єднали свої зусилля для досягнення спільних цілей:

    • Розвитку та зміцнення банківської системи України
    • Підвищенню стійкості, ефективності та інноваційності українського банківського сектору
    • Захисту інтересів банківської спільноти
    • Сприянню розвитку банківських послуг та продуктів, які відповідають потребам клієнтів
    • Підвищенню довіри до банківського сектору

Асоціація Українських Банків переконана, що приєднання Банку Восток до її складу стане позитивним кроком для розвитку всієї банківської системи України та сигналом до об'єднання, навколо розбудови нашої країни.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ