Новини АУБ

"Укргазбанк" прийняв рішення приєднатися до Асоціації українських банків

0105 ukrgazbank aub

Спільна робота АУБ та АБ "Укргазбанк" буде спрямована на розвиток банківської системи України, на підвищення її стійкості, ефективності та інноваційності.

АУБ впевнена, що плідна співпраця з Укргазбанком, а також з іншими банками-членами Асоціації, дасть змогу посилити банківський сектор шляхом обміну досвідом, розробкою та впровадженням ефективних механізмів в банківській діяльності.

АУБ, як представницьке об’єднання банківської спільноти України, ефективно відстоює інтереси своїх членів, активно взаємодіє з органами державної влади та іншими інституціями. Крім того, АУБ залучена до нормотворчої діяльності, яка направлена на вдосконалення нормативно-правової бази, яка регулює діяльність банків в Україні.

Важливо зазначити, що Укргазбанк та АУБ вже мають досвід ефективної взаємодії. Провідні спеціалісти Укргазбанку беруть активну участь у роботі профільних Комітетів АУБ, де спільно вирішуються питання, які стосуються різних аспектів банківської діяльності.

АУБ переконана, що тісна співпраця з Укргазбанком - це ще однин крок на шляху до розвитку та зміцнення банківської системи України.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ