Новини АУБ

Головна фінансова премія року 2024": визнано кращих у банківському секторі та фінансовій галузі України

3 квітня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців рейтингу "Головна фінансова премія року 2024" за підсумками роботи за 2023 рік. Захід організувала Асоціація українських банків, зібравши понад 80 представників банків, небанківських фінансових установ та інших учасників ринку.

Асоціація українських банків, як організатор премії, провела ретельний аналіз діяльності фінансових установ, оцінюючи їхні показники, інноваційні рішення та внесок у розвиток банківського сектору та фінансової системи України. Переможцями у різних номінаціях стали як потужні банки, так і нові, динамічно розвинені компанії, що свідчить про високий рівень конкуренції та різноманіття фінансових послуг на ринку.

Окрім нагородження, в рамках заходу відбулися цікаві та змістовні доповіді від провідних експертів:

  • Анатолій Гулей, голова правління «Української міжбанківської валютної біржі»: поділився своїм баченням трансформаційних процесів у грошовій системі та банківському секторі, а також їх впливом на економічний розвиток країни.
  • Руслан Гашев, Голова правління у ПрАТ «Експортно-кредитне агентство»: презентував концепцію створення в Україні системи страхування воєнних ризиків, що є надзвичайно важливим питанням в умовах сьогодення.
  • Сергій Денисюк, засновник та СЕО у міжнародній рекрутинговій компанії Executive Search Consulting Agency: окреслив вплив війни на кадрову політику банків та фінансових компаній, а також висвітлив труднощі, з якими стикаються як працівники, так і роботодавці.
  • Олександр Карпов, Директор Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем ЄМА: розкрив концепцію відкритого банкінгу в Україні, окресливши можливості, виклики та перспективи для банківського сектору.
  • Анатолій Гулей, Голова правління Української міжбанківської валютної біржі, розповів про переваги діджиталізації фінансового сектору України

“Діджиталізація може зробити гарну послугу. Перша послуга – це зменшення витрат на утримання інфраструктури банківської системи. І друге – це дати можливість людям користуватися банківськими послугами цілодобово”, – зазначив експерт.

Важливою частиною заходу стало відзначення представників банків та фінансових компаній, які зробили значний внесок у створення унікального документального фільму "Да Вінчі". Стрічка розповідає про життєвий шлях українського добровольця, командира батальйону «Вовки Да Вінчі» Збройних сил України Дмитра Іванович Коцюбайла (позивний «Да Вінчі»), який загинув 7 березня 2023 року у битві за Бахмут.

"Ми раді, що ми були долучені до вкладу в зйомку фільму про Героя України Дмитра Коцюбайла «Да Вінчі». Це наш перший досвід, з точки зору, такого, скажемо - такої участі. А загалом, ми долучені до підтримки нашої армії ще з початку повномасштабного вторгнення", – поділився враженнями Сергій Сінченко, СЕО компанії MoneyVeo.

Президент Асоціації українських банків, Андрій Дубас, підкреслив важливість спільної роботи у складних умовах та зазначив, що фінансовий сектор України продовжує розвиватися та адаптуватися під нові реалії.

“Хочу висловити щиру вдячність усім учасникам "Головної фінансової премії року" за плідну роботу протягом минулого року, за впровадження нових фінансових продуктів, за стійкість та незламність у складних умовах війни. Переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо подолати всі виклики та забезпечити подальший розвиток вітчизняної фінансової системи”, – наголосив Андрій Дубас.

GPFR COLAZH 2024

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ