Новини АУБ

Сирський представив Павлюка: Інших кандидатур навіть не було

Сирський представив Павлюка: Інших кандидатур навіть не було

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський представив особовому складу командувача Сухопутних військ Олександра Павлюка.

Пряма мова Сирського: "Ми з вами були великою родиною в складі Сухопутних військ. Я продовжую залишатись разом з вами. Війна показала, що все, що ми робили, а це тренування, навчання і ті заходи, які були вжиті напередодні вторгнення, здійснювались недаремно.

Коли президент запитав мене, хто буде командувати Сухопутними військами, в мене інших кандидатур навіть не було".

Деталі: Павлюк подякував головнокомандувачу за довіру та за роботу, пророблену для захисту країни. Він також висловив впевненість в тому, що взаємна підтримка є запорукою посилення війська та наближає перемогу.

Пряма мова Павлюка: "Ми зробимо усе, щоб бути опорою для вас. Щоб ви завжди могли розраховувати на Сухопутні війська. Разом ми є силою та ключем до перемоги України".

Що передувало: 11 лютого президент Володимир Зеленський призначив Олександра Павлюка очільником Сухопутних військ замість головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

10 лютого Кабінет міністрів звільнив Павлюка з посади першого заступника міністра оборони.

8 лютого Зеленський призначив генерал-полковника Олександра Сирського головнокомандувачем Збройних сил України замість Валерія Залужного.

 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ