Новини АУБ

3 мільйони євро інвестовано в Цифрову банкноту як в Asset-referenced token2 січня постачальники ліквідності обміняли 3 мільйони євро банкнот ON® (stable coin ON®, має позначку ONS, номінований в євро) на 3 мільйони 372 тисячі оригінальних банкнот ON® (asset-referenced token ON®, має позначку ONA), за курсом 1.124 ONA до 1 € ONS.
 
Оригінальні банкноти ON® емітовані як asset-referenced token відповідно до норм регулювання MiCA, так само, як і stable coin ON®.
ONS перейшов в корзину активів ONA, забезпечивши емісію банкнот ONA твердою валютою, євро.
Роль забезпечення ONA полягає в підтриманні ліквідності на рівні поточного курсу твердою валютою в обсязі 100% та 100% часу перебування забезпечення на рахунку постачальника ліквідності ONA в одному з європейських банків.
Таким чином, 3 мільйони євро інвестовано постачальником ліквідності в забезпечення курсу ONA задля розміщення ONA на регульованій платформі обігу цифрових активів.
Дата початку торгів наразі не розголошується.
 
 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ