Відбулось засідання Комітету небанківського кредитування Асоціації українських банків, в якому взяли участь представники фінансових компаній, що є членами АУБ, серед них Moneyveo.UA, CCLoan.ua, CreditPlus, SlonCredit, Credit 7 та ін. Модератором робочого стала незмінна Голова комітету, СЕО Moneyveo Alyona Andronikova
В Асоціації українських банків, ми знаємо та безперервно відслідковуємо тенденції розвитку та основну проблематику небанківських фінансових компаній в умовах війни, зокрема - і компаній, які працюють на ринку мікрокредитування.
 
✅Функціонування бізнесу з надання послуг мікрокредитування - отримало значне навантаження внаслідок зміни поведінкової моделі клієнтів, призупинки роботи багатьох секторів економіки та багатьох інших факторів. Водночас, діяльність учасників ринку небанківських фінансових послуг, небанківських фінансових груп та учасників платіжного ринку хоч і була врегульована відповідними рішеннями, проте, на нашу думку, таке врегулювання не є повністю вичерпними та таким, що зосереджує основне навантаження та фінансову відповідальність на компанії, нівелюючи їх потреби та принципи роботи. При цьому, більшість учасників ринку не тільки продовжують активно працювати, зберігаючи робочі місця українців, але й беруть активну участь у підтримці ЗСУ та волонтерських проектах.
✅Ми переконані, що учасники ринку небанківських фінансових послуг, як інші учасники економіки, заслуговують на те, аби бути почутими, а кроки назустріч від Держави - стали практичними та оперативними.
 
✅За результатими засідання Комітету, підготовлено ряд конструктивних пропозицій, реалізація яких - допоможе зберегти стабільність ринку. Ми віримо, що небанківське кредитування - може стати чинником, який допоможе українцям зробити поштовх у розвитку, оперативного обслуговування торгівельних та виробничих операцій, логістиці та іншому.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction