Україна, її економіка - потребують негайного втручання та рішучих кроків, які б зупинили процес падіння розвитку бізнесу, і, відповідно банків.

Ми, Асоціація українських банків та провідні бізнес спільноти України, цілковито розуміємо та усвідомлюємо, в якому економічному становищі може опинитись наша країна, в разі, якщо сьогодні, негайно, не будуть розроблені та вжиті ефективні, прості та зрозумілі заходи та механізми відновлення економіки.

Першим з таких кроків стала робоча зустріч "Business-Banks-Boost", ініційована та організована АУБ, на якій, у дискусійному форматі, представниками банківського сектору та "Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України" були підняті питання кредитування бізнесу, державної підтримки, змін до чинного законодавства та співпраці з міжнародними фондами та інше. В рамках заходу були намічені конструктивні механізми та рішення, а також способи їх імплементації.

Зустріч відкрив Президент АУБ Дубас Андрій; бізнес спільноту в свою чергу представили Андрій Длігач, який є засновником Board та Анатолій Амелін, директор економічних програм в Українському Інституті Майбутнього. Від банківської спільноти учасниками дискусії стали Михайло Довбенко, голова правління «Індустріалбанк», Альона Андронікова, СЕО @Moneyveo, Сергій Мамедов, голова правління банку "Глобус" та Михайло Власенко, керівник "Ідея банк". Захід пройшов у Торгово-промисловій палаті України, яка також входить до учасників економічної трансформації України.

Окремим питанням, актуальність якого на сьогодні не може бути перебільшена, стало обговорення рішення регулятора про підняття відсоткової ставки кредитування. Ми вже маємо бачення та позицію стосовно цього питання, зовсім скоро вони будуть винесені у публічну площину. Працюємо

Працюємо

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction