До АУБ долучилася International Trade Group – молода компанія, яка працює в сфері цифрових активів і яка за 3 роки своєї діяльності уклала цілу низку успішних контрактів, підтвердивши високий рейтинг надійності й відповідальності. Професійні компетенції команди  спрямовані на легалізацію цифрових активів в Україні  - як найперспективнішої галузі для інвестицій, а також на вивчення нових шляхів розвитку  торгівлі та бізнес-процесів.

Керівники компанії Максим Рибін, Фарід Бабаєв та Ігор Порох запровадили також свою освітню програму з галузі аналітики та аудиту. Знання тонкощів торгової стратегії, уміння вирішувати завдання різної складності, креативний підхід та аналітичне мислення допомагають молодій команді  ІTG завжди «тримати руку на пульсі» і вести проекти високої складності з українськими та зарубіжними партнерами. Наступним кроком планується запровадження власної технології Blockchain, інших амбітних проектів.

Постійно розвиватися та бути на крок попереду – невід’ємне гасло ІTG, під яким почалася співпраця компанії з Асоціацією українських банків. Керівники групи переконані, що співпраця з АУБ відкриє для них нові горизонти для роботи із законодавцями, представниками фінансової сфери, українськими  та іноземними партнерами, захисту інтересів бізнесу на різних рівнях.

 Адже Асоціація українських банків бере активну участь у запровадженні ринку цифрових активів шляхом професійної та системної роботи над проектами законів, веде постійний моніторинг діяльності банківської сфери, виступає організатором профільних заходів для учасників фінансового ринку, в тому числі щодо ефективного використання віртуальних активів для банківської сфери. Діяльність АУБ загалом активно сприяє розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, впевнені керівники ІTG. Тому сподіваються, що співпраця з Асоціацією допомагатиме якнайшвидше впроваджувати інноваційні проекти у банківську сферу України.

Вітаючи нового учасника АУБ, Президент Асоціації українських банків Андрій Дубас запевнив, що коли така амбітна команда як ІTG приймає рішення щодо вибору спільноти однодумців і обирає саме АУБ, це дає новий заряд енергії до руху вперед. Нові технології, які стосуються роботи фінансової сфери, вимагають нових інноваційних підходів у роботі. АУБ готова до сучасних викликів і допомагатиме розвивати нові напрями роботи всім своїм учасникам.

 Пресцентр Асоціації українських банків

Тел.: 044 516 8775,

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction