Асоціація українських банків ініціювала та провела робочу зустріч представників банківських установ з керівництвом Департаменту бухгалтерського обліку Національного банку України.

Представники регулятора та профільних підрозділів банківських установ України обговорили останні зміни в нормативно-правових актах НБУ  щодо: бухгалтерського обліку операцій з готівковими коштами та банківськими металами в банках  України; розрахунку ефективної ставки відсотка за фінансовими інструментами, бухгалтерського обліку операцій з використанням платіжних карток та інші важливі зміни,  а також  майбутні проекти нормативних актів, метою яких є вдосконалення та осучаснення процесу бухгалтерського обліку.

Змістовні доповіді головного бухгалтера-директора Департаменту бухгалтерського обліку НБУ Богдана Лукасевича, начальника управління Департаменту бухгалтерського обліку Наталії Коломієць, керівника проектів та програм Департаменту бухгалтерського обліку Людмил Крикун викликали значний інтерес та жваве обговорення аудиторії.

Як представники Національного банку України, так і представники фінансового ринку висловили побажання проводити подібні зустрічі частіше. 

Зі свого боку Президент АУБ Андрій Дубас запевнив, що Асоціація українських банків і надалі організовуватиме заходи, які сприятимуть налагодженню конструктивного діалогу банків з регулятором, допомагатимуть знаходити спільні точки дотику та досягати спільного консенсусу.

Більше фото дивіться за посиланням: https://www.facebook.com/auborgua

Пресцентр Асоціації українських банків

Тел.: 044 516 8775,

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction