Асоціація українських банків ініціювала та провела зустріч з керівництвом ФГВФО для обговорення питань, пов’язаних із вдосконалення системи гарантування вкладів та вступу в силу нових законів.


Відкриваючи зустріч, Президент АУБ Андрій Дубас зазначив, що банківська спільнота має багато питань у зв’язку з прийняттям нових законів і хотіла б отримати на них відповіді та донести свої думки і пропозиції до ФГВФО  з метою вдосконалення роботи системи гарантування вкладів в Україні.


У своєму виступі заступник директора-розпорядника ФГВФО Віктор Новіков розповів про зміни у законодавстві та підкреслив, що головне завдання фонду – зміцнення довіри до банківської системи, зокрема  через гарантування вкладів.   Представник Фонду наголосив, що відповідно до законодавчих змін також підвищено гарантовану суму до 400 тис. грн., а також у 2023 буде підвищено до 600 тис. грн.  ФГФВО в Україні працює за рахунок внесків платоспроможних банків, і тому в жодному разі не зацікавлений витрачати ці ресурси на роботу з банками які перебувають у ліквідації, а навпаки допомагати платоспроможним банкам на етапі виникнення труднощів, щоб запобігати ситуації, яка відбулася в банківській системі у період 2014 – 2018 років, коли з ринку було виведено більше 100 банків.


На зустрічі було обговорено питання законодавчого розширення повноважень фонду. Також розглянуто позитивні практики роботи установ, які подібні за своїми функціями до ФГВФО у інших країнах, та можливості запозичення цього досвіду в Україні.
Дякуємо заступнику розпорядника Фонду Віктору Новікову за грутновні відповіді та обгрунтування питань, які були  порушені банківською спільнотою.

 

Більше фото заходу за посиланням: https://www.facebook.com/auborgua/posts/1483668941970122

 

Пресцентр Асоціації українських банків

Тел.: 044 516 8775,

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction