Підписано Меморандум, який сприятиме розвитку підприємництва.

Розвиток підприємництва в Україні – запорука потужної економіки. Проте це неможливо реалізувати без налагодженої співпраці представників бізнесу із фінансовим сектором. Задля розв’язання даного питання 27 травня Асоціація українських банків уклала Меморандум про співпрацю із Business Incubator Group Ukraine.

Сторони домовилися про сприяння розвитку мікро-, малого та середнього підприємництва в Україні, надання комплексної допомоги в галузі права, фінансів, проектного менеджменту тощо, організацію більш зручного доступу підприємців до фінансових ресурсів, інформаційну підтримку, промоцію та адвокацію, творення бізнес-спільноти Big.U з метою взаємодії, ефективної допомоги та захисту підприємництва.

«Предмет співпраці, який передбачено у меморандумі, є надзвичайно важливими для сприяння економічному зростанню України, адже підприємництво – це одна з фундаментальних ланок, які дають розвиток всім сферам суспільства. Наразі у економіці нашої держави частка малого та середнього бізнесу становить лише 15%. Для порівняння, у Європейському Союзі – 48%, у США – 52%, а у Китаї – 60%. Україна має потенціал стати більш потужною державою і збільшити цей показник до 50%. Співпраця АУБ з такою організацією як Big.U сприятиме цьому», – прокоментував Президент АУБ Андрій Дубас.

«Business Incubator Group Ukraine навколо кожного запиту від підприємців формує команду експертів, які допомагають бізнесу отримати кредит, налагодити відносини з партнерами і розв’язати ряд інших важливих питань. Для нас велика честь працювати з Асоціацією українських банків і я бачу багато перспектив для розвитку», – зазначає Голова спілки Big.U Євген Барсуков.

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction