Експертна думка

"Портфель депозитів фізичних осіб в гривні зріс на 40%"

ПРАВЕКС БАНК продемонстрував стійке зростання портфеля депозитів фізичних осіб в гривні. За останні 12 місяців він збільшився більш ніж на 40%, що в два рази перевищує динаміку ринку. Про це повідомив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу.

aub pravex deposit "Це ще одне підтвердження довіри клієнтів до Банку, а також до правильності обраної стратегії Головного управління роздрібного бізнесу. Наша здатність забезпечувати стабільний приріст портфелю та відповідати потребам клієнтів є результатом активної роботи та впровадження передових цифрових технологій", - зазначив Семен Бабаєв.

Банкір також відзначив важливу роль наших співробітників банку з фронт-офісу та Головного офісу, які своїм професійним підходом забезпечують високий рівень обслуговування клієнтів та успішну реалізацію стратегічних цілей ПРАВЕКС БАНКУ.

"Ми щиро вдячні кожному за внесок у досягнення цього вражаючого результату. Наша команда пишається своїми досягненнями та готова до нових викликів, які ми зможемо подолати разом", - додав Семен Бабаєв.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ