Експертна думка

Корпоративні картки: економія часу, прозорість та зручність для бізнесу

Для бізнесу корпоративні картки дають змогу економити час на нарахування відрядних та інших виплат, зменшують готівковий оборот всередині компанії та зручні у використанні, оскільки забезпечують доступ до коштів цілодобово. Про це виданню Mind.ua розповів  Семен Пускай, директор Департаменту середнього бізнесу, муніципалітетів та комунального сектору Укрексімбанку.

  На його думку найважливішою перевагою для підприємств є підвищення прозорості розрахунків всередині організації та спрощення ведення звітності, оскільки всі трансакції фіксуються.

"Це досить зручний і сучасний інструмент, який істотно скорочує трудовитрати компанії. Первинний облік використання коштів за карткою здійснюється самим банком. Підприємство може завжди проконтролювати кожну витрачену гривню. Особливий попит на корпоративні картки формують підприємства, співробітники яких часто їздять за кордон. Переваги картки в цьому випадку – можливість забронювати готель, убезпечити й зберегти гроші, що перевозяться, поповнити картку самим підприємством у разі екстреної необхідності в коштах у співробітника" - зазначив Семен Пускай.

 

Основні переваги використання:

  • не потрібно відволікати власні кошти та очікувати компенсації витрат після надання авансового звіту;
  • не потрібно декларувати кошти на корпоративній картці під час виїзду за кордон; 
  • цілодобовий доступ до коштів, незалежно від графіку роботи відділень; 
  • поповнення картки бухгалтером у разі непередбачуваних витрат; 
  • відсутня потреба збереження коштів у разі втрати корпоративної картки; 
  • відсутня необхідність підтримання оборотів для відвідування лаунж-зон в аеропортах; 
  • ефективне управління коштами підприємства – відсутня необхідність відволікати оборотні кошти підприємства та видавати співробітникам готівку авансом при одночасному відрядженню групи співробітників.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ