Експертна думка

БАНКОПАДІВ НЕ БУДЕ: БАНКІВСЬКА СИСТЕМА УКРАЇНИ ПІД ЧАС ВІЙНИ ДЕМОНСТРУЄ ГАРНІ ПОКАЗНИКИ, ГРОМАДЯНИ ДОВІРЯЮТЬ ТА ВКЛАДАЮТЬ КОШТИ У ДЕПОЗИТИ — ВАСИЛЬ ФУРМАН  заступник голови Ради НБУ*

Кількість депозитів фізичних та юридичних осіб у гривнях від 24 лютого  збільшилась. Це вказує на довіру українців до банківської системи. Про таке під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив Василь Фурман, заступник голови Ради Національного Банку України. 

«Депозити фізичних осіб від початку війни збільшилися на 80 млрд грн, юридичних осіб — на 55 млрд грн. Трохи зменшилися в доларах: на 1,1 млрд доларів. Вцілому, громадяни довіряють банківській системі», — розповів Фурман. 

Водночас, зросли і показники кредитування. Загалом, від початку року чисті гривневі безготівкові кредити збільшилися на 11%. Найбільше, на словами Фурмана, зросли показники по державним програмам кредитування. 

«Банкопадів — не буде. Тому, що проведені відповідні реформи. В перші дні війни НБУ ставив перед системою наступні цілі: безперебійна робота 24/7, збереження коштів фізичних і юридичних осіб, і ця ціль виконується. Під час війни ВР ухвалила закон, який гарантує 100% коштів фізосіб незалежно від суми. Це величезний плюс», — розповів заступник голови Ради НБУ.

 

*у матеріалі Медіацентру 01.08.22

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction