Новини фінансового сектору

NovaPay запускає мобільний додаток та випускатиме платіжні картки  

  • Джерело: NovaPay

NovaPay першим серед небанків презентує власний мобільний застосунок, у якому українці зможуть моментально відкрити платіжний рахунок, оформити віртуальну картку та одразу почати нею користуватись. Це стало можливим завдяки розширеній ліцензії НБУ; наразі NovaPay – єдина українська фінтех-компанія, яка її отримала. Лімітована бета-версія вже доступна для завантаження у Google Play. Про це повідомили у пресслужбі компанії

У компанії зазначили, що у застосунку NovaPay можна вигідно та зручно оплачувати послуги Нової пошти: клієнти отримають 20% вигоди, які можна використати для оплати відправлення, отримання посилок і післяплату. Водночас, у застосунку доступні усі звичні операції з грошима та швидка реєстрація. Наразі відкриття рахунку, його обслуговування, всі платежі, перекази та зняття готівки до 100 тис. грн – безкоштовні.

«Запуск додатку і випуск карток від NovaPay – це революція на українському фінансовому ринку. Донині жодна фінустанова не робила цього. Це історія про справжню швидкість, зручність і надійність послуг NovaPay для клієнтів. Вони зможуть користуватися як фізичною карткою NovaPay, так і електронним гаманцем – Google Pay та найближчим часом Apple Pay», – прокоментував Андрій Кривошапко, CEO NovaPay.

Почати користуватись мобільним додатком NovaPay можна після легкої і швидкої реєстрації з допомогою Дії. Дуже скоро клієнти зможуть зареєструватись і у відділеннях Нової пошти. Також через додаток можна замовити пластикову платіжну картку та отримати її у найближчому відділенні чи поштоматі Нової пошти із безкоштовною доставкою. Наразі доступні внутрішньодержавні платежі і перекази, карткою NovaPay поки що неможливо розрахуватись за кордоном, оплатити нею товари на зарубіжних сайтах, чи сплатити за послуги компаній, зареєстрованих не в Україні.

Довідково:

NovaPay – це міжнародний фінансовий сервіс, що входить до групи компаній Нової пошти і вже понад одинадцять років надає зручні, швидкі та надійні платіжні сервіси онлайн і офлайн – у більш ніж 3 500 відділеннях Нової пошти. За даними НБУ, компанія обіймає 35% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів. Також NovaPay входить до найбільших платників податків держави. Компанія NovaPay є членом Асоціації українських банків. 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ