Новини фінансового сектору

Підтримка та фінансування бізнесу — це пріоритетна задача ТАСКОМБАНКУ

  • Джерело: ТАСКОМБАНКТАСКОМБАНК став лідером серед українських банків за відносним приростом кредитного портфеля МСБ протягом 9 місяців. Про це повідомляє пресслужба банку. У банку зазначили, що продовжує кредитувати бізнес, підтримуючи розвиток та масштабування українського підприємництва, адже сьогодні кредитування — це фінансова послуга, що має найбільший попит серед підприємців. 
 
Портфель збільшився на 51,9%. Такі підсумки аналітичного звіту SME Banking Agency щодо кредитування малого та середнього бізнесу в Україні за 9 місяців 2023 року. Крім того, згідно з дослідженнями, загальний кредитний портфель МСБ в українських банках у III кварталі продовжив зростання та станом на 1 жовтня досяг обсягу 158 млрд грн.
 
 
«Підтримка та фінансування бізнесу — це пріоритетна задача ТАСКОМБАНКУ. Ми багато працюємо, щоб наші продукти були доступні та ефективні для наших споживачів. На сьогодні маємо гарні результати нашої роботи, нарощуючи кредитний портфель МСБ. Вивчаючи запити представників цього напрямку, ми спостерігаємо підвищений попит на такі види кредитування: овердрафт, факторинг, лізинг, держпрограми кредитування, кредитування за спрощеною процедурою без застави. Банк готовий задовольнити всі поточні запити на дані продукти», — прокоментував результати роботи напрямку МСБ заступник голови правління ТАСКОМБАНКУ Олег Поляк. 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ