Новини фінансового сектору

Фінансова грамотність для підлітків від Радабанку

  • Джерело: Радабанк     24 листопада у новому сучасному відділенні №17 РАДАБАНКу у Дніпрі відбулася лекція з фінансової грамотності за темою «Банк. Банківські продукти та послуги». Лекцію провели співробітники РАДАБАНКу для слухачів курсу Олександра Дуді «Юний підприємець або фінансова грамотність для підлітків». Про це повідомила пресслужба банку.

     24 листопада у новому сучасному відділенні №17 за адресою м. Дніпро, вул. Пилипа Орлика, 16 відбулася лекція з фінансової грамотності за темою «Банк. Банківські продукти та послуги». 
     Директор відділення Тетяна Біла та співробітники Оксана Чуйко й Олена Андрусишина залюбки поділилися зі слухачами курсу знаннями щодо платіжності та справжності банкнот, що таке преміальні банківські картки та які привілеї вони надають їх власникам, як працюють міжнародні системи переказів, як впливає облікова ставка НБУ на відсотки за вкладами та кредитами тощо.
     "Оскільки РАДАБАНК є дистриб’ютором монетного двору НБУ, співробітники також розповіли учням про інвестиційні й пам’ятні монети та надали детально роздивитися екземпляри, що знаходяться у відділенні. Лекція вийшла дуже цікава та насичена корисною інформацією. РАДАБАНК пишається, що долучився до процесу створення фінансово обізнаного суспільства!", - йдеться у повідомленні 

 

 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ